Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szakmát kellett volna...

Milyen szakmát kellett volna választanom, ha gyűlölöm az embereket és nincs egy haverom se? Mit kezdjek az életemmel, ha rosszul vagyok a többi embertől?

Figyelt kérdés
Ma jutottam erre a következtetésre, mert majdnem behajtottam egy behajtani tilos utcába és rá pár tíz méterre egy banyatankos vén f***nak az volt a legfontosabb elfoglaltsága, hogy nekem mutogasson meg artikuláljon. Elképesztő, hogy mennyire mással képesek törődni az emberek. Attól is hányingerem van, ha valaki elkövet egy apró hibát és már a környezete egyből ugrik rá meg vigyorászik, hogy "Hehe jól elba***ad". Mert mindenki olyan k***a okos. Attól is rosszul vagyok, hogy minden undorító ember görög istennek/istennőnek hiszi magát, annyira egója van és neki más nem dirigálhat meg mindig ő az okos. Ja és attól is rosszul vagyok, hogy iszonyat sokat kell tanulni/dolgozni, hogy egy nyomorult munkahelyem legyen, amiből talán meg tudok élni. Hát nekem ezekből elegem van és ez volt a csepp a pohárban az őszinte utálatomhoz ami az emberek felé irányul. Csak sajnos olyan szakon tanulok, ahol szintén kapcsolatban leszek emberekkel a végzés után (informatika) és az állásinterjúkon, munkahelyeken is emberekkel kell kapcsolatban lenni. Bár már ezt is utálom és legszívesebben valami kertészetben dolgoznék messze a civilizációtól, de ott is dirigálna és belémkötne a főnök, hogy sz** a munkám. Szóval mondjatok valamit, hogy mihez kezdjek az életemmel!

2019. jún. 18. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy állásinterjúra is képtelen vagy elmenni, akkor legyél remete.
2019. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1: És azt hogyan lehetne elkezdeni? Kiknél tudok érdeklődni ezzel kapcsolatban? A tibeti buddhisták is nyugisan élnek, de eközben nem halnak éhen, valamint van hol lakniuk. Az pl. szimpatikus nekem.
2019. jún. 18. 12:20
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Na de velük is beszélned kéne minimálisan.

Fogod magad és a szükséges cuccokat, kiköltözöl egy erdőbe (ne a Mátrába, oda sokat járok) és ott magányosan eléldegélsz, mint az ősemberek.

2019. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Utálod az embereket, miközben tőlünk, emberektől kérsz tanácsot. Ha helyesbíted és kiírod, hogy csak egyes embereket utálsz, akkor adunk neked jó tanácsot, mert mi nem utálunk. (Csak egyeseket).
2019. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Patológus
2019. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nincs olyan szakma, ahol egyáltalán nem kell senkivel kommunikálni és meg tudsz élni belőle. Mondanám, hogy költözz ki egy tanyára és termelj magadnak dolgokat, de honnan lenne rá pénzed, ha sose dolgoztál? Honnan lenne pénzed kiutazni Tibetbe, ha sose dolgoztál? Neked inkább egy jó pszichológust kellene választanod, vagy leginkább felfogni, hogy nem habostorta az élet, és olyan dolgokat is kellene benne csinálni, amihez nincs kedvünk vagy nehezen megy.
2019. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
legyél csősz, csak egy konzervdoboz kell hozzá amibe teszel pár kavicsot azzal zörögsz ha jön a madár
2019. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
A buddhisták,és a szerzetesek,illetve a remeték nem azért lesznek azok mert menekülnek valami elől,így be se fogadnának. Ők pont,hogy szeretik az embereket,hiszen ez a vallásuk alapja.
2019. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Ha helyesbíted és kiírod, hogy csak egyes embereket utálsz, akkor adunk neked jó tanácsot"


Igazad van rosszul fogalmaztam. Csak sajnos az egyes emberek utálatának aránya olyan 98%-99%. A maradék 1-2%-ot meg sose találtam még meg.

2019. jún. 18. 12:39
 10/18 anonim ***** válasza:

Csak pozitívan, türelem, elfogadás, megbocsáltás, ilyenen végképp nem szabad fel idegesíteni magadatt, mi értelme? mosolyogsz egyet rá integetsz neki és mész tovább, ezekután ki gondolod mit szeretnél majd hétvégén csinálni?

Mióta Brian Tracy hallgatom munka közben ha kedvem tartja sokk dologra rá ébresz youtubon rajta is van ha érdekel, de leginkább ezteket csak azok fogják meg hallgatni akit tényleg érdekel.

Mit javasoltok én?

Végezd el a sulit, tanulj angol nyelven, ezek közben ha teheted menj ki a szabadba és érzed jól magad :-)

Ha sikerül a suli akkor irány dolgozni 1-2 év tapasztalat szerzés után irány külföld pár évig kint maradsz össze szeded a pénzt haza jössz, ezekután be fekteted youtubon azt hiszem van ilyen pénz akadémia hallgasd meg és a kamatokból meg élsz esetleg amit jónak látsz be fekteted abba.

Ha ezt nem akarod végig csinálni akkor például erdész, ennyit tudtam segíteni, remélem több a semminél?

2019. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!