Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy csomó fiú...

Miért van az, hogy csomó fiú gyerek szereti a dinoszaoruszokat és a kamionokat meg autókat? Mit szeretnek benne? Mi vonza őket ezekben?

Figyelt kérdés

engem pl sosem vonzott, inkább babáztam, papásmamást játszottam oviban, meg "feleségül" vettem a legjobb barátomat oviban xD


Jah, és fiú vok.


2019. aug. 14. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi erővel tőled is kérdezhetnénk h mi vonzott a papás mamásban vagy a babákban. Nem tudod, csak jó volt játszani. A képzeletüket ebbem tudják kiélni. Gondolom :D
2019. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de miért ebben?:D
2019. aug. 14. 22:47
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
és te meg miért vagy meleg, h elveszed a legjobb haverod?
2019. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Gondolom a minta amit láttak. Mire egy gyerek játszani kezd a tárgyakkal kialakul előtte egy minta a férfiakról. Ezt követi, erre akar hasonlítani ergó ezt utánozza szerintem.

Meg gondolom ez ilyen "kódolt" dolog is valahol :D

2019. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minden gyereknek megvan a maga érdeklődési köre, engem kislányként csak az autók és Pókember érdekeltek. Hogy miért? Nem tudom. Ezt élveztem.
2019. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a legjobb barátom lány volt :D
2019. aug. 14. 23:03
 7/13 A kérdező kommentje:
am uccsóm, tudom hogy vannak kivételek, ahogy én is az vagyok, de attól még az átlag nem ilyen és kiv vok arra az átlagot miért érdekli ez. nem mondtam hogy kőbe van vésve, csak azt, hogy nem értem :D
2019. aug. 14. 23:15
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Én szerettem a kisautokat, főleg azért, mert interaktív játékok voltak, gurultak, lehetett rájuk pakolni dolgokat, meg könnyű volt történeteket szőni köréjük (pl egyik nap a cicát vittem a doktorhoz, a másik nap kirándulni vittem a kaktuszomat, megint másnap leszállított 50 tonna téglát egy építkezésre, stb...)

A dinoszauruszok meg érdekesek, mert olyan állatok, amik már kihaltak, ezért korullengi őket egy rejtélyes légkör. És menők is, mert harcolni is tudnak,meg mit tudom én. :D


Papas mamast meg pont nem szerettem, mert már gyerekként is rühellem a gyerekeket, szóval nem akartam azt tettetni, hogy gyerekeim vannak, akiket pesztralni kell. Meg aztán kb az összes ilyen játékbabának üres, lelketlen szemei vannak, amik emlékszem hogy anno mindigegijesztettek :D


22n

2019. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
A dinók szeretete fiús dolognak számít? Erről még sztereotípia szintjén sem hallottam, de akkor úgy tűnik, én sem a nememre jellemző módon viselkedtem.
2019. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
De a "vagyok" szót azért te is képtelen vagy normálisan leírni.
2019. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!