Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy csomó fiú...

Miért van az, hogy csomó fiú gyerek szereti a dinoszaoruszokat és a kamionokat meg autókat? Mit szeretnek benne? Mi vonza őket ezekben?

Figyelt kérdés

engem pl sosem vonzott, inkább babáztam, papásmamást játszottam oviban, meg "feleségül" vettem a legjobb barátomat oviban xD


Jah, és fiú vok.


2019. aug. 14. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Lány vagyok de...

A dinoszauruszok érdekeltek, mert lenyűgözött az ősvilág, a már kiht állatok, növények. Szerettem olvasni róluk, új fajokat megismerni, látni, hogy ássák ki a csontokat, kideríteni vajon a talált állatot mi ölte meg (mint egy ősi detektív regény!) Lényeg: a dinoszauruszok rendkívül érdekesek, hát még egy ötévesnek.

Autókkal is sokat játszottam, bár azokban főleg a kisautók tologatása, versenyeztetése és összeütköztetése vonzott, később már nem voltam annyira oda a különböző autókért :P de gondolom sokaknál továbbmegy ez, elkezdi őket érdekelni, hogy működnek az autók, vagy a versenyzés izgatja őket, így tovább tanulnak az autókról.

Vagy csak a kezükbe nyomják, hogy a fiúk ezekkel játszanak, játsz ezzel és megszokják.

2019. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
Én lányként is imádtam ezeket, most kamionsofőrnek készülök. :D
2019. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%
Erre nevelik őket, ahogy a kislányokat a babázásra. A fiúknak szánt ruhák autó-, traktor- és dinómintásak, az összes játékbolt kisautókat, vonatokat és robotokat árul a fiúrészlegen. Biztosan sokan vannak köztük, akiket tényleg ezek érdekelnek, de azért szép számmal akad olyan is, aki csak megszokta, hogy mindig ilyesmit kap és elhiszi, hogy a kisfiúk nem játszhatnak babákkal vagy plüssállatokkal.
2019. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!