Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Azt mondja feljelent zaklatásért, mert követem őt az instagramon olyan profilokkal, ami állítólag kamu, pedig tudja,hogy én vagyok, de mindig letilt, és nem beszéli meg velem a problémámat. Mindig is szerettem volna vele beszélni, de eltaszít, mint egy rongyot a fiú, nem hallgat meg, pedig nagyon fontos lenne, és azt hiszi mentális beteg vagyok, azzal jön, hogy anyukámat fogja felhívni vagy ír majd neki egy üzenetet,hogy zaklatom, amúgy eddig ezt nekem nem is mondta, valamint rám akarja hívni a rendőröket is. Milyen fiú az ilyen? Ha az életét akarnám megmenteni sem tudnám, mivel eltaszít, nem fogad el segítséget, nem fogad be az életébe ezáltal nem tudok vele kapcsolatba kerülni se, a barátainak merg olyat terjeszt rólam, hogy azt mondtam én vagyok a felesége. Ez esélytelen lenne, mert én sosem fogok hozzá menni feleségül, ezek után.

2019. aug. 15. 16:15
 1/4 A kérdező kommentje:

árulkodós majom, egy ovis, aki nem tud a saját lábán megállni, ez ő, így viselkedik, mindenkinek elterjeszti ólam azt, amiket mondtam, nem tud titkot tartani. Valamint azt is mondta, hogy semmire nem emlékszik, és ha egymásnak lennénk teremtve, akkor ...

Valamint verseket ír nekem itt a gyakorin álneveken, csapdába akar szorítani, nyerni akar, a koncertjén hamis volt, hazudott, olyan zeneszámot adott be, hogy hiába keféltem, elhagyott a nőm, valamint a végén játszott egy ki s rockot és a koncert végén úgy jött oda hozzám, miért zaklatom.Na most ezek után mit szóljon az ember? Egy alja hazug

2019. aug. 15. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy 100-as, az tuti. Mindenféle kapcsolat megszakít, ennyi.
2019. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%
Bár ilyen csaj zaklatna. Élvezném. Bezzeg a nárcisztikus volt barátom aki mellesleg csaj nem is zaklat :(
2019. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz mindenkinek
2019. aug. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!