Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb làny miért kedveli...

A legtöbb làny miért kedveli az érzékeny férfiakat?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom (női szájból), hogy milyen megható amikor egy férfi sír, vagy érzékeny meg ilyenek.

De én az ilyet utálom.

Nem bírom/nehezen bírom, ha egy férfi mellettem sír.

Vagy legalàbbis kellemetlenül érint és ilyenkor nem sajnálatot érzek, hanem szánalmat.


Ezzel egyedül vagyok?


2019. aug. 16. 01:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én érzékenyebb vagyok mint a barátnőm.

A lányok mindig eléggé kedveltek engem, mert nem csak férfias témákról tudok beszélni, hanem bármiről.


Empataként rájuk tudok hangolódni, tudok gyengéd lenni és érzéki, ami nekik hiányzik. Sokszor velem saját magukat adják, mert megértem őket. A fiúk sokszor csak a saját, fiús nézőpontjaikat értik meg, a lány pedig hiába adja önmagát, nem értik meg őt.

2019. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én érzékenyebb vagyok férfiként, de totál nem tapasztalom azt, hogy a nők/lányok kedvelnék az érzékenyebb férfiakat...
2019. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

Általában azzal jönnek, hogy jobban megértik őket, több teret adnak, jobban figyelembe veszik a véleményüket. Szerintem nem érzékenység, hanem alapvető intelligencia kell annak a felfogásához, hogy igen, értelemszerűen van önálló akarata egy embernek, igen, értelemszerűen kell saját tér egy embernek. Racionálisan is el lehet jutni ugyanide, ehhez nem kell egymás vállán sírni.


Szerintem kimondottan gyengeségre, önuralomhiányra utal, hogyha valaki nyilvánosan kimutatja az érzéseit nemtől függetlenül, ha valakire nagyobb hatást gyakorolnak az érzelmei, mint ő maga az érzelmeire.


Nekem férfiak és nők is azt mondják, hogy fájóan racionális a stílusom, egy érzékeny pasast biztos képletesen megennék reggelire, nem lennénk egy súlycsoportban. Nem tudnék mit kezdeni vele az érzékeny pillanataiban, mert ezek akkor is idegesítenek egy embernél, ha nagyon szeretem.

2019. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!