Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a külföldi zenéket szereti, de a magyart nem?

Figyelt kérdés
Mindig azon parázok, hogy mennyire béna vagyok, mert csak a külföldi zenekarokat/zenéket szeretek, és magyart meg nem annyira :/
2019. aug. 18. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

IGEN!!


Mármint akad néhány magyar is, de azért többségében mereven elhatárolódom a magyaroktól.

2019. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyar zenét csak a '80-as évekig bezáróan hallgatok. Amit a rendszerváltás után a '90-es években alkotott a hazai zeneipar, az engem már hidegen hagyott, a maiakról meg inkább nem írok semmit.
2019. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van.


Imádom az indi rockot.


Pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=sOQBvDD_aBk


Ehez hasonló jelenleg nem létezik itthon.


Amikor meg felhozom, hogy indi rockot hallgatok rögtön azt mondják hogy akkor szeretem a 30y-t és a Hiperkarmát. Igen ... annyiszor hallottam a nevüket, hogy már megtanultam, de olyan szinten nem bírom a zenéjüket, hogy még 1 számot sem tudtam tőlük végig hallgatni, csak pár másodperceket.

2019. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3# Vagyok.


https://www.youtube.com/watch?v=AwL9mttSVY4


Itt még egy link. :D Csodák vannak időnként. Ha valaki tud hasonló stílusú magyar bandát, szívesen meghallgatom őket.

2019. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában én is inkább a külföldi párti vagyok.
2019. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van pár magyar előadó, akit szeretek, de nagyrészt én is a külföldieket bírom. Sajnos a magyar zenei élet nagyon kínos...

Egyrészt, akkor lesz ismertebb egy magyar előadó, ha rengeteg pénzt pumpál a dologba vagy valami ismerős által benyomják valami tehetségkutatóba. Ha ez nincs meg, akkor maximum 1-1 kisebb rétegre alapozhat, tucatzenével és fesztiválozással.

Másrészt, rengeteg magyar előadó gagyin gyárt zenét. Vagy a külföldieket próbálják utánozni úgy, hogy nem megy, vagy tucat dolgokat csinálnak és úgy érzik, hogy ezzel megváltják a világot. (Volt a közelemben ilyen zenekar. A 80-90-es évek rock szintjét akarták hozni, miközben azt gondolták, hogy ők világhírűek lesznek. Nem fogták fel, hogy változnak az idők. Aztán végül összehoztak egy nagyon gagyi és átlagos pop számot. Nem értették, hogy miért nem jött a siker...)


70%-os helyzetét pedig átérzem. Én alt rockot szoktam néha mondani, de már azt sem. A 30y-ont nekem is egyből rávágják, én meg szomorkodom A Perfect Circle-vel vagy M83-al.

2019. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem a magyart. Tele van tucatzenékkel, nagyrészük gagyi és szr (gonolok itt pl. Hiro-ra, múltkor meghallgattam egy számát, a kommentekben mindenki istenítette, hogy milyen kva jó, nekem meg erre az volt a reakcióm, hogy "WTF, hogy lehet ezt egyáltalán végighallgatni??") Oké, nem mondom hogy másnak nem tetszhet, mert mindenkinek más az ízlése, de na...

Én mostanában többnyire japán zenéket szoktam hallgatni (popot egyáltalán nem, inkább a rockos stílust szeretem, mint pl. Aimer - Black bird). Meg szeretem a klasszikusabb fajta zenéket (Pl. Two steps from hell), az ilyeneket egyszerűen gyönyörűnek találom, és kiváló fantáziálási alapot nyújtanak :)

2019. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!