Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felvágósnak fogok tűnni, ha...

Felvágósnak fogok tűnni, ha kirakok pár képet egy külföldi útról?

Figyelt kérdés

Idén úgy alakult hogy össze tudtam spórolni egy külföldi útra, amiről a készített képeket kiraknám Facebookra. Nekem összesen 3 képem van fent, nem vagyok túl aktív.

Megszólnának érte ha kitennék pár képet?


2019. júl. 21. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egy kolléga aki elmesélte, hogy a fia kint volt külföldn, de nehogy elmondjam valakinek 😅
2019. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván különböző gondolatbuborékban élünk, de nálunk ez nem merül fel, mert mindenki el-el megy néha külföldre, pláne hogy basszus 3000-ért vannak már repjegyek, nem a 80as években vagyunk, az olasz tengerpart se drágább mint a Balaton.



Hogy megszólnak e csak a környezetedtől függ, ami atyaég miylen emberekből állhat, ha ezen kell gondolkodnod, esetleg te magad tartod felvágósnak azt aki ilyet posztol? A kérdést se értem, az emberek néha utaznak, ez normális.

2019. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én simán kirakom a képeket, ha olyan helyen járok. Nem felvágásból. De nekem mondjuk az ismerőseim nagy része is kirakja.
2019. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem,nyugodtan lehet. Csak az szól meg,aki irigy.
2019. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, mostanában napi 10-15 képet tesz fel külföldi nyaralásáról. Látszik, hogy életében először jutott el, hatalmas élmény számára. Olyan helyeken jár, ahol én már voltam, nekem jó érzés nosztalgizázni, és amúgy cukinak tartom, hogy ennyire lelkes.

Akit zavar, az meg átpörgeti.

Engem sokkal jobban zavarnak más dolgok a FB-on, amit magamban elítélek, de nem teszem szóvá, csak megvan a véleményem. Nem ez a kategória. ;)

2019. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kutya fcát sem érdeklik a képeid.


De ha facebookra rakod, akkor az vagizás. Ha instára, vagy instasztoriba, akkor csak megosztod az élményeidet.

2019. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felvagas. Legalábbis én szeret megnezegetni mások élményeit is, főleg ha az egy szép táj, építmény, vagy élőlény. Az már inkább taszít, amikor minden mozdulatat kirakja, ami viszont tényleg nem érdekel.
2019. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!