Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alacsony emberek miért...

Az alacsony emberek miért csinálják mindig a balhét?

Figyelt kérdés
A vékonyak ,magasak ,kövérek , tolószékesek stb. tök normálisak még az alacsony nők is, de ezek a kis izék mindenkinek ugatnak!Engem már rég agyonvertek volna az ilyen primitív gyökér stílusért ...

2019. aug. 19. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Kisebbségi komplexus.


Én is nagyon alacsony vagyok férfi létemre, de már elfogadtam.

2019. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Én az átlagnál jóval alacsonyabb vagyok (163 centi), de nálam nagyobb pacifista Földön nincs. :D

Általában kedvesnek tartanak, nem ugatok be nagyon alapos ok nélkül senkinek.

2019. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Őszintén örülök hogy a neten van normális is . Élőben 35 év alatt egyet sem láttam.
2019. aug. 19. 18:44
 4/8 nemaRendőrség ***** válasza:
18%

Nekem a szonszédom a kedvencem. Szegény srác kb 140cm magas, ha meglát mindig olyan szomorú lesz, már én sajnálom őt.


Egyébként röhögni jó rajtuk, manlet a neve az alacsony személynek angolul(kb férfiacska) a fordítás, nagyon sok vicces meme van

2019. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Az ilyenekről mindig ő jut az eszembe:


[link]


. Ezek az emberek manipulátorok...

2019. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Kisebbségi komplexus, múltkor találkoztam ilyen északi (skandináv, holland?) néppel a 2 m-es kamaszok és 180+-os csajok mellett a 180-5 cm magasságommal még nekem is megjelent, szar ha nem tudod elfogadni, márpedig nehéz ha folyton kapják az ívet.
2019. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony férfi vagyok,és tudom mit érez a többi alacsony férfi.frusztrálo,igen.de,hogy mindez ne legyen elég,kaptam már nyìlt megalázást,pusztán az alacsonyságom miatt,mintha egy magasabb ember egy ujjal is megdolgozott volna a magasságáért.akkor azért feltehetném a kérdést,ki a primitív,ki szítja a balhét? És most nem a magas embereket akarom szidni,hiszen ez is előítélet és általánosítás lenne.a lényeg,hogy van igazság abban amit írsz,ugyanakkor általánosítasz(egyébként ismerek kifejezetten alacsony,bunkó,kötekedő nőt is)persze lehet,hogy neked csak ilyen alacsony férfi típusokkal volt dolgod.
2019. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Mint például Sztojka a kosaras srác ellen?

Nem csak a kisebbségi komplexus miatt.

2019. aug. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!