Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam semilyennek?

Cserematyi kérdése:

Miért érzem magam semilyennek?

Figyelt kérdés

22 éves hímnemű egyedként igyekszem párt találni. (Szándékossan nem hasznaltam a férfi szót) Ennek érdekében folyamatossan ismerkedem, ezenfelül hobbi szinten egy marék sportot űzök munka melett, hogy magamnak megfeleljek. (Nincsenek nagy elvárások, csak a finoman kivehető kockák a hasamon és az ápoltság.) Igyekszem a lehető legjobban vigyázni a testemre. A gondolkodásmódomat folyamatossan pozitív irányba terelem.

Mindezek ellenére mikor sikerül megismerkedni egy számomra szimpatikus hölgyel, 1-2randi után elvesztem a kedvem az egésztől, elbújok a különféle tevékenységeimben, és nem értem miért. (Bár a korosztályomban azt veszem észre, hogy akármennyire is próbálkozom régimódi udvarlási szokásokkal, mkndig elmarad a pozitív visszajelzés, ami is okozhatja ezt)

A másik, hogy nem izgatnak a tesztoszteronhajhász tevékenységek, ez alatt a különféle küzdőtevékenységeket értem. Bár már ezen is elgondolkodtam, ha valami hasonlóba kezdenék, bepöccenne valami a kis agyamban, és még jobban vonzódnék a másik nemhez, aminek TALÁN(!!) az lenne az eredménye, hogy nem veszteném el a lelkesedést az adott hölgyel szemben.

Ha valakinek sikerül kibogoznia, hogy mi is a problémám, egy részt gratulálok, másrész szeretettel várom a válaszát!

Előre is köszönöm a segítőkész hozzászólásokat.

További szép napot!



2019. aug. 21. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy egy idő után nincs kedved randizninaz adott lánnyal ?
2019. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez velem is így van, de hát ez van. Sztem nem csak mi vagyunk ilyenek. Nagyon kevés nővel járnék szívesen. Most azt hogy kit dgnék meg az más, mert kb mindet. De a barátnő az más. Eddigi életem során 3 lánnyal tudtam volna elképzelni, hogy járjunk, de mind esélytelen volt ilyen-olyan okokból.


Viszont mivel tudok kivel szexelni, ezért annyira nem zavar a dolog, valószínűleg soha sem lesz feleségem, és gyerekeim. Mondjuk gyerekek még lehetnek, csak nem házasságban.

2019. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1#

Randizni mindig van kedvem, pont itt kezdődik a probléma. Hiányolok valamit, és nem tudom mi az pontossan.


2#

Én azért ennyire nem vagyok reményvesztett, bízom benne, hogy egyszer találok egy hozzám illő nőt. A szex mint olyan egyáltalán nem érdekel, sokkal inkább a szeretkezés, ahoz meg alaphangon emberi kapcsolatra van szükség, és az még csak az alja! A könnyűvérű lánykákat igyekszem nagyívben elkerülni!

2019. aug. 22. 05:20
 4/9 anonim ***** válasza:

"A szex mint olyan egyáltalán nem érdekel, sokkal inkább a szeretkezés, ahoz meg alaphangon emberi kapcsolatra van szükség"


Világos, én is így vagyok ezzel, csak azért azt érdemes hozzáfűzni, hogy a szex sajnos nem akarás kérdése. Alapvető szükséglet. Persze nem halsz bele a hiányába, az evéssel ellentétben, de akkor is hatással van rád a hiánya, és ha nem akarsz magadnak rosszat, akkor ezt érdemes kiélni. Rengeteg probléma adódhat ettől, amiről nem is gondolná az ember h emiatt van.


Nem véletlenül szoktak iskolában azzal viccelődni a gyerekek, hogy biztos évtizedek óta nem krták meg a tanárnőt. Ugye ezt azokra a tanárokra mondják, akik utálják a gyerekeket, hidegek, savanyúak, üveges tekintettel merednek maguk elé...

2019. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A mai világban már nagyon ritka nem hogy 20, hanem 15-16feletti szűz lányt találni.

Nem tarom magam finnyásnak, de ha én felizgaom a szexualis ehségemet, akkor azt nem könnyű kielégíteni.

Na most gondolj bele abba, hogy bekattanok, és jobb esetben 2-3naponta fogok egy uj lányt akihez a szexen kívül semmi nem köt, és gyorsan megunom. Szamoljunk csak heti 4 lánnyal (mert ennyi simán összejönne) akkor havonta 16, hölgyeménnyel kerülnék kapcsolatba és ez csak én vagyok! Namost, ez mindannyiójuknak +1... És amikor a barátnőd közli, hogy neki te már a 18. vagy, háááát... nem valami guszta...

2019. aug. 22. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, de nem aznap a 18.
2019. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A mai világban már nagyon ritka nem hogy 20, hanem 15-16feletti szűz lányt találni."


Amúgy ez meg sztem nincs így. Mint ahogy az sem hogy mindenki összefekszik mindenkivel. Legalább is józanul nem. Mindenki rohadtul válogatós. Ami nem baj. Koránt sem olyan aggasztó a helyzet mint ahogy leírják, vagyis inkább pont az ellenkezője a probléma, hogy egyre több lesz a szűz ember egy életre, és mindenki neten él, nem nyúlnak egymáshoz az emberek stb

2019. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem szeretek általánosítani és az előző hozzászólásomban sem tettem!! Kizárólag a személyes tapasztalataimat írtam meg, ami nem azt jelenti, hogy mindenhol így van!


Aki szüzen hal meg, az az ő egyéni döntése, ahoz nekem semmi közöm, ellentétben a leendő párommal, aki az isten tudja előttem kikkel volt együtt.


Én úgy gondolom, ha egy ember életében van max 3 szexuális viszony, az teljessen elfogadható, és szellemileg feldolgozható, bár én tényleg kissé régimódi vagyok. (Viszont más térről, az emberben mindig hagy nyomot egy előző kapcsolat, és ha ez az emberek 99%-nak fel sem tűnik, még sokszor az adott személynek sem, akkor is ott van, és innentől kezdve egy plusz akadályod van, a nem testi fejlődésben!)


Rengeteget foglalkozom alternatív gyógymódokkal, ahol nem csak a testet akarjuk meggyógyítani, és ezeken a területeken, azom alapján amit eddig tanultam, azt látom, hogy az ember személyiségét, egy 1-3éves korban elszenvedett lelki/szellemi sérülés/nyom is nagyban befolyásolja!


Az eredeti témához visszatérve!

Az érzet amit most megélek, ez a "semilyen" lehetséges, hogy a kényszeres mindenmögélátásom végett van. Képtelen vagyok jelenleg, a leirtaidhoz hasonló egyszerűséggel, menni szexelni, otthagyni, és keresni az újat.

2019. aug. 22. 23:56
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az érzet amit most megélek, ez a "semilyen" lehetséges, hogy a kényszeres mindenmögélátásom végett van. Képtelen vagyok jelenleg, a leirtaidhoz hasonló egyszerűséggel, menni szexelni, otthagyni, és keresni az újat."


Ja, azt lehet hogy nem írtam, hogy én se mindig mással szexelek, hanem már 3 éve ugyanazzal a lánnyal. Persze voltak hosszabb idő kihagyások, de azt én sem tudnám megcsinálni, hogy mindig ujjal... Ugyanis már az fárasztó lenne, mire eljutunk odáig, mert azért még ma sem csettintésre megy a dolog. Mellesleg attól, hogy valaki jól néz ki, még nem biztos, hogy szexelni is jó vele.


Ha azt csinálnám, hogy minden héten új lánnyal akarnék szexelni, akkor simán elképzelhető lenne, hogy nem is élvezném a legtöbb esetben a dolgot.


A semmilyenség amit a kérdésben írsz az nekem is ismerős, egy rövid ideig én is ebben voltam, de a megoldás rá az, hogy folyamatosan olyan dolgokat csinálsz, amiket szeretsz csinálni, meg olyan dolgokon gondolkozol, amiken akarsz.


Nem kell a gondolkodásodat pozitív irányba, vagy bármilyen irányba terelni. Ha a gyakorlatban olyan dolgokkal foglalkozol amik érdekelnek, akkor a gondolataid, sem lesznek bénítóak.


És ha ugye egy lánnyal találkozol, akkor nem udvarlási szokásokat kell gyakorolni az irányába, (ami nem tudom, h mit jelent, vagy mire gondoltál pontosan amikro ezt irtad)

hanem beszélgetni kell vele, vagy mittudomén, de az udvarlás az baromság. Az teljesen személytelen.


Én már voltam olyan randin, ahol megmondtam a lánynak, hogy egyszerűen irritál a lénye (persze azért nem ilyen nyersen) és kérdeztem hogy ő hogy van velem, aztán ő is mondta, hogy én is irritáló vagyok neki. Utána órákig beszélgettünk arról, hogy miért vagyunk ilyen irritálóak egymásnak, és elképesztően jó magyarázatokat találtunk. És igazából azóta a barátok vagyunk, és jókat szoktunk beszélgetni, meg vitatkozni dolgokról.


Szóval egy randinak rengeteg kimenetele lehet. Nem kell görcsösen ragaszkodni az elképzelésedhez. Ha valaki nem érdekel, akkor nem érdekel. ennyi.

2019. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!