Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy ember intellig...

Szerintetek egy ember intelligencia szintje, meglátszik az öltözködésén? Mondjuk, amilyen divatot követ?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2019. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem,ellenben hogy igènyes-e meg van-e stílusa annàl inkább.
2019. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig (fiatal tini koromban) azt hittem a filmek miatt, amikben az értelmesebb emberek mindig az alterok, rockerek, azóta megismertem rengeteg embert minden közegből és azt kell mondjam, hogy az összes degenerált, csak én vagyok csillámpóni.
2019. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha belegondolsz, a legintelligensebb "kockák" szoktak a legigénytelenebbek lenni a külsejükre, pedig senki nem mondhatja, hogy nem intelligensek. Biztos van jól öltözött matematikus meg fizikus, de elég ritka.
2019. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, én még a stílust és az igényességet sem kötném az intelligenciához (legalábbis az eddigi tapasztalataim alapján).
2019. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés...Mondanám azt pl,hogy "szandál zoknival+övtáska" de ezek az emberek sem feltétlen buták,csak 3lbsztt egy ízlésük van.Meg hát az intelligenciának több típusa van.
2019. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!