Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elfogadni, hogy...

Nem tudom elfogadni, hogy lúzer-csóró maradok örökre?

Figyelt kérdés

Egy nem túl okos, de jó ötletekkel rendelkező ember vagyok. Egyetemre se jártam! Mindig vannak jó ötleteim, hogy mibe kéne belefogni, amikhez nem is kell sok pénz. Simán kigazdálkodom a félretett pénzemből (van munkahelyem). A baj ott van, hogy amint kitalálom, máshoz is kell fordulnom segítségért, sajnos pénz és kapcsolatok hiányában nem tudok mindent magam intézni. Legutóbb amit kitalàltam azt az egyik ügyintéző leste le. Látta hogy honnan hova mit csinálok, honnan hozom az árut és később kiderült hogy a pasija lett a konkurenciám. Mivel nekik vannak kapcsolataik és családi pénzük, így már el is indították a businesst. “Lenyúlták” a forrásomat, az egész üzleti tervet. Én még várok az engedélyekre, vámosokra és mire minden meglesz, addigra örülök ha kijövök nullára, míg nekik pörög a buli ezerrel. Már kerestek is rajta pénzt!

Ez már a 4. ilyen ötletem, ami a lúzerségem és kapcsolatok hiánya miatt nem jött be. Azért azt is nagy dolognak tartom, hogy legalább nullára ki tudok jönni mindig! Soha nem buktam még el egy forintot se. És mivel mások akár már évek óta az én ötletemből megélnek, így tudom hogy jó volt az ötlet!


Soha nem fogom tudni elfogadni hogy nem megy ez nekem, nem ilyeneknek való mint én? Ehhez is kell egy üzleti véna meg dörzsöltség. Hogyan felejthetném el az álmodozást? Most is azon gondolkodom, hogyha lett volna ismerősöm vagy több pénzem, akkor én lehetnék abban a helyzetben mint ők.


2019. aug. 22. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

"Figyelj, ezt és ezt fogom csinálni, igen. Hogyan? Hát innen szerzem be az árut, a szállítást ezzel a megoldással és ezekben az időpontokban oldom meg, eladni pedig itt és itt akarom. Ezek az okaim, amik miatt azt gondolom, hogy jó pénzt lehet ezzel keresni, és nagyjából biztos vagyok benne, hogy én vagyok az első, akinek ez eszébe jutott. Na neked, kedves random ember, ebben a papírmunkában kéne segítened. Persze, kifizetem. Még meggondolod? Majd beszélünk? Jó, de nem is tudom a telefonszámodat.. hahó?

.

.

ELLOPTÁK AZ ÖTLETEMET SZEMÉT VILÁG MINEK LÉTEZIK CSAK A SZENVEDÉS A JUSSA MINDENKINEK ROHADT EZ AZ ÉLETNEK NEVEZETT POKOL"

2019. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hogy a seftelés helyett normális munkát kellene keresned.
2019. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Figyelj!Lehet az a munkád,hogy mások munkáját,business-ét indítod be pénzért.Amúgy örülj annak,hogy boldoggá tudtad tenni emberek életét.Örülj mások örömének,hisz nem a pénz számít.


Nem a boldogság számít?Ismerek egy utat ami által boldog lehetsz.

2019. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1; az ügyintézéshez szükséges számlákon rajta volt a beszállító neve, meg az áru neve is. Törvény írja elő! Sajnos ezt be kellett mutatnom a forgalmazáshoz! Az ügyintéző csaj pasija is próbált már hasonló dologgal de nem jött össze mert nem volt beszállítója! Én olyat találtam külföldön aki egyedüliként képes Európában legyártani a terméket olcsón, gyorsan! Mások Amerikából rendeltek vagy a megbízhatatlan Ázsiaiaktól drágábban. Egy kis manufaktúra, nincs honlapja, stb. Személyesen voltam kinnt. Hónapok alatt találtam meg őket véletlenül egy fórumos kapcsolatan hála és így tárgyaltam le a dolgot, amúgy maguknak gyártottak csak, exportra nem. Egy kis faluban vannak. Amúgy nem óriási business, nem milliókat kell elképzelni, de havi pár százezer meglehet vele hosszútávon! Mert mindig van rá kereslet.


2; van rendes állásom, ezek “másodállások”!!!

2019. aug. 22. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj kiépíteni kapcsolatrendszert megbízható emberekkel. Ez piszok nehéz, mert szinte mindenki az önös érdekeit nézi és átgázol a másikon.


Legyen szerencséd, hogy a magad javára tudd fordítani az intuícióidat és ne csak nullszaldón vergődj.

2019. aug. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!