Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A roma embereket mért iritálom?

A roma embereket mért iritálom?

Figyelt kérdés
28 éves magyar férfi vagyok mind iskolába mind munka helyen sőt utcán is voltak velük konfliktusaim.Az az érzésem velük kapcsolatba hogy ha meg látnak undorodnak és viszolyognak tőlem egyértelműen látszik rajtuk hogy nem bírják a jelenlétem.Irritálóm őket mi lehet ennek az oka.Néha provokálnak és mintha fenyegetni próbálnának. Voltak normális roma barátaim is.De nem értem ezt a jelenséget mi a bajuk velem miért vagyok nekik unszimpatilus.
2019. aug. 23. 19:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

“Ha meglátnak, undorodnak és viszolyognak tőlem, egyértelműen látszik rajtuk, hogy nem bírják a jelenlétem”.


Csak ez jutott eszembe:

Nézz rá arra a cipőre, bakancsra, amit napi szinten viselsz az utcán. Véletlenül (“gyárilag”) nincs benne egy fehér fűző? 😂


Különben lehetetlennek tartom, hogy ezek az idegen emberek kizárólag téged találnak meg az utcán.

Persze, a civilizálatlan, nyomulós fajtából sajnos mindig lesznek. Akiket a szintén alacsony értékrendű, tinédzserként teherbe esett szüleik helyett az utca nevelt fel, és abból élnek, amit összekuncsorognak, vagy el tudnak lopni, - az egyetlen szórakozás számukra pedig az, hogy ostobának, “polgárpukkasztónak”, irigy sznobnak könyvelnek el minden olyan magyart, akinek egy kicsit is jobban megy nekik, civilizált környezetben, törődő, gondos szülőkkel nőhettek fel.

2020. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!