Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rosszat kaptam gyermekkorom óta, de igazán 14 éves koromban kezdődött. Voltak barátaim mindig is, de sok embertől folyton megkaptam, hogy csúnya vagyok (olyanoktól is akik nálam kövérebbek, csúnyábbak). Volt olyan, hogy beszélgettem egyik barátommal és odajött egy haverja, akivel nem ismertük egymást és kb 4 perc után már rajtam gúnyolódott a barátomnak mintha ott sem lennék, utalva arra, hogy nem vagyok szép. De olyan is volt, hogy egy társaság előtt alázott ugyanígy egy másik fiú. De volt, hogy ezeket minden egyes nap megkaptam, pedig nem ártottam nekik. Veletek is volt már ilyen?

2019. aug. 24. 16:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az a mértékétől függ inkább.
2019. aug. 25. 15:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Végülis igen a kevés Talán elmegy, de ha lenne barátnőm én speciál megmondanám hogy gyöynörű a nélkül is és hogy inkább ne :)
2019. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Sajnos az egész személyiségemet az formálta, hogy visszahúzódó csendes a természetben, és ezmiatt a középiskolai éveim pokol volt, be sem fejeztem. Aztán a munkahelyen keresztbe tett a szorongás. És most is megvan. De ennek a sorsnak köszönhetően próbálok rátérni egyfajta spirituális útra. Igaz, sokat kell még érte tennem, de van célom, és ez jó. Mindamellett néha-néha akadtak jó időszakok az életemben, innen tudom, hogy van esély, csak hát a probléma, és a megoldás is magamban rejtőzik.
2019. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szóval kitartást kívánok!
2019. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!