Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hagyják a szülők a...

Miért hagyják a szülők a 13-16 év közötti instamodelleknek, hogy kihívó képeket posztoljanak, nem veszélyes ez rájuk nézve?

Figyelt kérdés

Pl :Schobert Lara, Omolnár Nella, Nagy Liza stb...

Ezek a gyerekek a nagyobbakat utánozzák, de ezért van a szülő hogy elmagyarázza nekik, hogy ez az ő korukban rossz. Miért nem csinálnak semmit?



2019. aug. 25. 15:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%
Megint 3-as vagyok, bárcsak ne erről kéne beszélni és egyet érteni.. Engem rohadtul irritál hogy nem találok egy visszahúzódó lányt aki elfogadni és hűségbe együtt tudnánk lenni, a kis aranyos lányokról is kiderül hogy amugy nagyon lenéző, bunkó kis magamutogató csitrik.. A kedvencem mikor 15 évesen irnak olyat hogy szexkapcsolat.. Hát nem tudom, így 18 magányos év után ahol csak bántást kaptam mennyi értelme lenne igy tovább folytatni az életet.. itt már csak a macsó paliknak van esélye akármire is..
2019. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez azért nem így van. Sok lány meg attól szenved, hogy csak a ribik kellenek a pasiknak.
2019. aug. 25. 18:03
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
3-as vagyok, ez igaz, de akikkel eddig beszéltem ilyenekkel nekik min a macsó srácok kellenek..
2019. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok esetben a szülők sem értelmesebbek. Ismerek olyat aki még büszkén mutogatja is, milyen jó bikinis meg fehérneműs képeket rak fel az ő kicsi lánya.
2019. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
De, az. Nem vigyáz rájuk senki.
2019. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Schobert Lara esete:

Rákerült a bulvárlapok címoldalára, mert egy kép miatt letiltották az insta-fiókját. Már visszaállították, de ha nem egy celeb/híresség lánya lett volna, akkor hagyták volna a francba...


A szülők elől vagy eltitkolják, vagy s*arnak az egészbe. Egyszerűen nem érdekli őket, hogy a gyerekük mit posztol....


Az én korosztályom így akar "menő" lenni. De már kB. Minden lány insta profilja ilyen. Tisztelet a kivételnek. Olyanok, mint a klónok.


Ez nem menő, hanem szánalom...

2019. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
3-as vagyok 16-os igy van nagyon nagy pacsi, főleg ha te nem vagy olyan! Ritkaság, bakker legyen már több normális lány, én is happy akarok lenni valakivel nem ezt a sok csitrit látni egész nap.. Pff
2019. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Amig Lizanak az anyja egy orszag szeme lattara beszeli ki mas nok szexualis eletet meg sirankozik a szerencsejatekfuggo-alkesz ferje utan, addig mit varsz a lanyatol? Meg buszke is ra, hogy van a Lizuka, majd szerepelhet a kovetkezo generacios realityben.:D
2019. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sokan átesnek a túloldalra ezzel a minden második lány magamutogató az instagrammot.

Semmi gond nincs azzal, ha valaki híres akar lenni, képeket csinálni magáról feltölteni és örül annak ha ez másoknak is tetszik. Bárki örülne annak ha pozitív véleményeket kap. Nincs gond egy bikinis képpel vagy a haspólóval. Szerintem ez teljesen elfogadható. A lányoknak nem kell visszahúzódónak lenniük vagy akár egy sráccal leélniük az életüket csak, hogy ne ítéljék el őket. Persze, hogy olyan pasit választanak, aki nagyon tetszik nekik külsőre, persze benne van, hogy megbántja őket de ez bármilyen kapcsolatra igaz. Tanulnak belőle és tovább lépnek. Vannak kirívó esetek, amikor tényleg olyan ember csábítja el őket, aki pedofil vagy aki tényleg csak kihasználni akarja őket. De ezt az értelmesebbje észreveszi és nem megy bele. Ezekről persze nem számolnak be csak arról ami megtörténik.

Lehet ezzel most sokan nem fognak egyetérteni.


18L

2019. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!