Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az ember alapvetően társasá...

Ha az ember alapvetően társasági lény, akkor miért "normális" az, ha az ember a szabadidejében nem szinte mindig kint van, emberek közt?

Figyelt kérdés
Alapvetően az extrovertáltság, bulizós/kocsmázós/szabadtéren levő ember a normális életforma, ha ez így van, nem a lakásban gubbasztó, gép előtt idejét pocsékoló, introvertált ember.
2019. aug. 25. 16:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Valójában te sem vagy tisztában a szó jelentésével. Fordulj pszichológushoz, neked más bajod van.
2019. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ki mondta neked hogy az extrovertáltság az alaplétforma? Az ember önmagában társas lény de az nem azt jelenti hogy minden másodpercet emberek között kell tölteni. Melég egy extrovertált ember sem, sőt szerintem akkor ott már gond van.


Alapvetően én introvertalt ember vagyok de nagyon szívesen vagyok társaságban, koncerten buliban. De nem ebből áll az életem. S igen van mikor kifejezetten jól esik sőt igénylem is imádom is ha egyedül lehetek. Magamban. Ez nem azért van mert nem bírom az embereket hanem mert egyszerűen szerintem minden embernek kell hogy kicsit befelé figyeljen.

2019. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy társasági lény, nem jelenti azt, hogy csak társasági lény aki egy percre nem maradhat egyedül.
2019. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem valamilyen szinten még akkor is társaságban vagy, amikor otthon, egyedül vagy, hiszen tudod, hogy a város ahol élsz tele van emberekkel.


Menj ki az erdő közepére egy sátorba, és majd meglátod, hogy mekkora különbség van a kétféle egyedüllét között.


Nem kell mindig valakinek a társaságában lenned ahhoz, hogy társas lény legyél, elég csak a tudat, hogy nem vagy egyedül; körülvesznek a közösséged tagjai.

2019. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!