Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is így, hogy mindenen...

Van más is így, hogy mindenen elérzèkenyül?

Figyelt kérdés
22 èves lány vagyok,egész kamaszkoromban nem hatott meg semmi, sosem sírtam, nem voltam különösen odàig pl.állatokért sem,szerettem akkor is a kedves dolgokat megjegyeztem, de ennyi.Most viszont nem tudom visszatartani a sírást,ha valami gyámoltalan lény legyen az embet vagy àllat valami kedveset,emberit tesz a másikkal,vagy csak árad belőle a jóság az esetlenség.Ugyan így a szomorú dolgokon is sírok,persze nem a rideg hiradó műsorokon,vagy tömegkatrasztrófákon,hanem érzelmi vàlsàgokat megjelenítő filmeken,hangulatokon,akkor is ha valaki mègis mosolyog és helytáll egy nehéz helyzetben,a filmben.Úgy érzem nem normàlis ennyire pàtoszosnak lenni,a környezetem nem ismer ilyen érzelgősnek,és én sem magamat.Azért tettem fel ezt a kérdést,mert ez legalább egy ève így van,szóval nem hormonàlis változás ami majd elmúlik.

2019. aug. 26. 10:00
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem csak szimplán emberi vagy. Én is érzelgősebb vagyok,mondjuk ritkán megyek el sírásig, én inkább rágódom rajta egy ideig magamban. Ahogy növök,én is annál jobban értékelem a kedvességet és szomorít el a gonoszság. Szerintem semmi bajod.
2019. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így vagyok férfiként.:D

Na jó,azért sírni nem szoktam,de én is elèrzékenyülök ilyen dolgokon,sokkal fogékonyabb vagyok ezekre,mint régebben.

Szerintem ahogy "öregszünk",úgy egyre jobban meg tud hatni minket a jóság ebben a vilàgban.

2019. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!