Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Mégis mire számítotok...

Férfiak! Mégis mire számítotok, amikor az utcán ráfüttyögtök egy idegen nőre?

Figyelt kérdés

Gondoljátok, hogy majd a "bókot" megköszönve odamegy és boldogan megadja a telefonszámát? Vagy csupán az a cél, hogy a nő kellemetlenül érezze magát? Komolyan, mit akartok elérni?


Az "én nem teszek ilyet" válaszok nem segítenek, ma is megtörtént velem. Tényleg nem értem az indíttatást.



2019. aug. 27. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a figyelemenergiáidra pályázik. De akár tudattalanul is. Hogyha ránézel, és ráfigyelsz egy pillanatra, már nyert ügye van, lehet ezt akarta. Tehát még ez is lehet az indíttatás akár.
2019. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*Hogy amig vele foglalkozol, addig ő táplálkozik ebből az energiából.
2019. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogy könyörögve utánamszól!
2019. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nincs ebben semmi "metoo" 😂

De kedves válaszoló, aki szerint ez tényleg "ismerkedési kísérlet", te úgy gondolod, hogy ettől ismerkedni fognak veled? Vagy, hogy ez valami pozitív dolog a nők számára?

Engem is hidegen hagy, ha megtörténik, de egy kicsit igenis kellemetlen. És elgondolkodtatott, hogy tulajdonképpen mit gondolnak a férfiak amikor ilyet csinálnak.

Köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 28. 21:25
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

Annak aki azt írta, hogy ismerkedési kisérlet, mit nem lehet ezen érteni:

A 40/50 éves bácsi is biztosan ismerkedni akart velem a 14 éves lánnyal, igaz?

Nem volt rajtam semmi kihívó, szoknya és poló meg bő farmerkabát. Nem vagyok szép se max. átlagos.

Buszmegállóban ültem ami 1 padból állt teherautóval lelassított (megállt benem az ütő) és elkezdett fügyülni.

2019. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!