Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szivbol utalok valakit, mit...

Szivbol utalok valakit, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a bosszu rossz dontes de nem hagy nyugodni hogy aki megolt lelkileg most boldog elete van..

18/f


2019. aug. 28. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Foglalkozz inkább, hogy te is boldog legyél.
2019. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Azta, egybol megoldodtak a problemak, erre nem is gondoltam, koszi :D

2019. aug. 28. 01:11
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Am, először is ne rágódj rajta! Felejtsd el! Találj hobbit, olvass, szerezz új barátokat nem tudom. Tereld el a figyelmed!
2019. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
87%

Én is voltam így.

Aztán mikor kitisztult a fejem és higgadtan végiggondoltam rájöttem hogy egy klinikai depressziós roncs aki sosem lesz boldog igazán. Én elenben jobb vagyok mint valaha (részben az ő mocskolódásának köszönhetően) Magabiztosabb lettem és sokkal határozotabb.

Néhány napja láttam és úgy nézet ki mint egy darab sz/\r.

Szóval szerintem nézd meg egy másik szemszögből


22F

2019. aug. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha ötleteket vársz a bosszúra, akkor azt mondd, ne pedig azt kérdezd, hogy mit csinálj. Én ezt csinálnám, azért írtam. Azokkal akik bántanak, nem kell foglalkozni, nem érnek annyit. Inkább örülj, hogy kikerült az életeből. Csinálj programokat, találkozz a barátaiddal.

Ha az idődet és az energiáidat erre fordítanád ahelyett, hogy bosszút forralsz, akkor már jó úton lennél felé :)

Velem is bántak már el lelkileg, én is gondolkoztam, hogy hogyan alázhatnám meg vagy ilyesmi, de rájöttem, hogy ettől egyrészt nekem nem lesz jobb, másrészt nem akarok lesüllyedni az ő szintjére, többre tartottam magam annál.

2019. aug. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat, megprobalom elterelni a figyelmem meg amiket irtatok, de nem leszek egyik naprol a masikra jobban az tuti
2019. aug. 28. 02:37
 7/9 anonim válasza:
75%
Mit tett hogy igy megutaltad? Amugy igen, probalj ne gondolni ra, ilyenkor jo ha melletted allnak a barataid es veluk jarsz el mindenhova. Kapcsolj ki, ne gondolj ra, ha ugy van tiltsd le, hogy ne lasd mit csinal.
2019. aug. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Beszéld ki magadból valakinek, akiben megbizol és megért. Attól megkönnyebülsz. Ide is leírhatod mi volt. A többi majd idővel beforr.
2019. aug. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy elkezded amiket írtak fentebb, egy idő után jobb lesz, nem azonnal fogod magad jobban érezni, de egyre jobb és jobb lesz.
2019. aug. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!