Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik annyira a...

Miért szeretik annyira a lányok a melegeket?

Figyelt kérdés
Nincs bajom velük, de nem értem miért van az hogy minden fiút össze akarnak hozni ismeretleneket stb plusz sztárokat egymással. És ott görcsölnek hogy milyen cukik de tényleg lassan minden lány.

2019. aug. 28. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert nagyon jok baratnak. Es nem akarnak megfektetni!
2019. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Én mondjuk személyesen egy lánytól se hallottam, hogy milyen jó lenne, ha lenne egy meleg barátja vagy hasonló.


Te a shippelésre gondolsz? Az a kislányok hóbortja, kinövik.


18/L

2019. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

A lanyok jokora reszet izgatja ha ket ferfi van egyutt. Nem

olyan aranyban, mint s ferfiakat a leszbik de majdnem. Csak sokan titkoljak vagy nem beszelnek rola.

2019. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Mert egy meleg férfival sokkal mélyrehatóbb lelki dolgokat és sokkal több mindent meg lehet beszélni, mint pl. egy tarfejű izomagyú tróger orkkal.
2019. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Közös bennünk a férfi partner iránt tanúsított folyamatos csalódottságérzés
2019. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Személyesen nem ismerek meleg fiúkat, szóval barátkozni nem tudom milyen velük.

Azt viszont én se értem hogy a többi lány miért találja a meleg párokat cukinak.

2019. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert viselkedésben közelebbinek érzik őket magukhoz.Egy hetero férfi félelmetes tud lenni egyes nőknek.
2019. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy legyen miről kérdezősködnöd.
2019. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Az első szinte ugyanazt írta, ami nekem eszembe jutott elsőre a kérdés elolvasása után. Bár, egy kicsit pontatlanul fogalmazott...

Attól még, hogy meleg, nem biztos, hogy nagyon jó barát is.

Viszont a lényeg ugyanaz: Egy fiú barát, aki nem akar megdugni.

2019. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Volt meleg barátom, és bár azóta eltávolodtunk egymástól, nagyon szerettem. Egy ágyban aludtunk, és nem mászott rám (bár engem amúgy se sokan akarnak megdugni, szóval ez lényegtelen), és amit imádtam, hogy ő hiába fiú, vele meg tudtam beszélni minden sminkes dolgot, amit a barátnőim közül egyikkel se tudok, ő ismert minden külföldi márkát, otthon volt a youtuber-drámákban, ha 80%-ban angolul beszéltem a technikák, nevek, márkák miatt, ő értette...
2019. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!