Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik annyira a...

Miért szeretik annyira a lányok a melegeket?

Figyelt kérdés
Nincs bajom velük, de nem értem miért van az hogy minden fiút össze akarnak hozni ismeretleneket stb plusz sztárokat egymással. És ott görcsölnek hogy milyen cukik de tényleg lassan minden lány.

2019. aug. 28. 15:39
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Amit leírtál az a shippelés. És én is szoktam. Nem tudom miért de aranyosnak találom ha két fiú eggyütt van. Ennnnnyi.
2019. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

A shippelésre gondolsz. Azért van, mert szerintünk ha egy cuki fiú összejön egy másik cuki fiúval, az már duplán cuki. Lehet, hogy furán hangzik, de lányokból vagyunk:DD Vagy nem szeretnénk, hogy legyen bizonyos sztárnak barátnője, ezért szeretjük őket shippelni egy másik fiúval. Ha mi nem lehetünk a párja, más lány se legyen. (Mondjuk én pont nem ebbe a kategóriába tartozom, a sztárok szerelmi élete nem ránk tartozik.)


Persze nem minden lány ilyen! Legfőképp fiújánál tagjainál figyelhető meg ez a shippelős dolog, azon belül is a kpopban:D



L

2019. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ezt cáfolnám. Mert az unokahúgom összejött egy helyes kőkeményen fradi drukker sráccal (nekem is bemutatta és még haverkodtam is vele) és amikor ténylegesen kiderült hogy meleg úgy arcul csapta hogy eleredt az orra vére azonnal. Ez tényleg így volt.
2019. szept. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!