Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kövér embereket miért...

A kövér embereket miért piszkálják ezzel mindíg?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 178 cm és 90kg, tehát egy kis felesleg van rajtam. A fő hobbim a biciklizés, és az osztálytársaim mindíg olyanokkal viccelődnek, hogy miért nem szakad össze alattam a bicikli, meg ilyenek. De ha ki lennék gyúrva és úgy lennék 90 kg, akkor kb. senki nem mondana ilyeneket, és gondolom nem azért, mert félnének. Pedig a tömeg ugyan az.

2019. aug. 28. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Aki ilyenekkel "viccel" az még nagyon gyerek. 16 évesen simán vannak ilyen okoskák. Tudom sablon duma, de tényleg nem kell foglalkozni velük, azért csinálják hogy bosszantsanak. Ha nem törődsz velük (tényleg semmibe veszed, levegőnek nézed) azzal ártasz nekik a legjobban, és ők lesznek bosszúsak hogy te miért nem lettél az :)
2019. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek többsége idióta troll, nem kell velük foglalkozni
2019. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Ez egyfajta természetes szelekció. A kövérség nem egészséges, és ahogy az állatvilágban is rugdossák, csipkedik a nem megfelelő egyedet. Így próbálják tudatni az egészségtelen vele, hogy nem tartozik bele az elvárt szaporodási körbe, mert csakis így maradhat fent egy egészséges faj.

Az ember is így tesz, csak verbális formában.

2019. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Van egy kis túlsúlyod, az emberek meg ha fogást találnak valakin azt kikezdik, főleg fiatal korban. De legalább nem a szobádban ülsz egész nap. Jó dolog a bringázás, én is szeretek. Rajtam is van felesleg, 185 cm 92 kg..Ha téged zavar akkor fogyj egy picit, ha jól megvagy így akkor meg másokkal nem kell foglalkozni. Ha 60 kg lennél akkor másba kötnének bele. Engem is szekáltak, én meg őket. Úgy nem volt sértő mert oda-vissza ment a dolog és haverok voltunk.
2019. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

3.Csak hogy nem állatok vagyunk és nem kötelező szaporodni.Aki beteg vagy valami azt is b'sztatni kéne?

Az olyannak mint te kéne egy fejlövés,az lenne a természetes szelekció.

2019. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként vicces, mert a kövérségnek evolúciós szempontból van értelme. A kövér emberek szimplán a 10000 évvel ezelőtti evolúciós igényeknek felelnek meg, magyarul raktározni kell, mert ínséges idők lesznek. Ettől persze az elhízás nem lesz egészséges, de ennyi erővel lehetne basztatni a kigyúrt embereket is, mert az pont annyira nem egészséges, mint a kövérség, mert ők meg egy csomó tök felesleges izomzatot cipelnek. A legtermészetesebb és legegészségesebb a szálkás alkat, de őket éppen úgy piszkálják, mert vékonyak.
2019. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom fiú vagy. Elképzelem, hogy közel 180 centihez 90 kiló vagy. Túlzás, hogy kövér vagy. Inkább kicsit túlsúlyos. De ha bringázol, akkor azt jól teszed. A magad érdekében is. Első körben ez a mozgásforma pont jó. A többieket tojd le. Majd néznek nagyot évek múlva. Nem egy ilyet láttam. 16 évesen még minden alakul. A mese jut eszembe: rút kiskacsából hattyú...
2019. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#3 Bocsáss meg, de biológus vagyok, és nem bírom hozzászólás nélkül nézni amit írtál. Egyáltalán nem igaz. Az állatok nem csipkelődnek egymással, egyszerűen nem párosodnak azzal akit nem tartanak megfelelőnek. És nem érdekli őket a faj fennmaradása és egészsége sem, ezt már rég megcáfolták, csak a saját génjeik továbbadásával törödnek. Az emberek azért bántják a kövéreket, mert gyökerek. Aki eltér valamiben az átlagtól, vagy nem felel meg a világképűknek azt bántják. Épp emiatt van, hogy a melegeket, szemüvegeseket, kancsalokat is bántják, egyszerűen azért, mert elütnek az átlagtól, sok balek meg nem tudja ezt elviselni.
2019. okt. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!