Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz hogy 24 évesen nincs se...

Gáz hogy 24 évesen nincs se saját lakásom, se diplomám, se saját kocsim, se párkapcsolatom? 😂

Figyelt kérdés
Csak 2 szakmám van, egy munkám, meg átlag fizum?😂 ja es nő vagyok
2019. aug. 30. 11:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
24%

Veled egykorú vagyok.


Van saját lakásom.

Van saját kocsim.

Van diplomám, mostmár a másodikat csinálom (mester)



Ezek közül ami önerőből van, az az autó + a diploma! Ezekért en küzdöttem meg!


A lakás szülői segítséggel van.


Ja és van párkapcsolatom, de öljük egymást elég rendesen


Nem érzem magam se többnek, se kevesebbnek egy átlagos 24 éves lánynál.


24/L

2019. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Csak azért röhögök mert az itteniek 91%anak van 10 diplomája, 3 budai villája, 4 nyelvből felsőfokú nyelvvizsgája. Én meg kis s**r vagyok 😂😂
2019. aug. 30. 11:43
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

A huszonévesek többsége otthon él. talán ha kocsija van

ne az itteniekből indulj ki.

2019. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, erre csak annyit mondok, hogy messziről jött ember azt mond amit akar. Szerinted az itt netezők többsége mind, egytől egyig igazat mond? Ugyan.


Rengeteg a feltűnesi viszketegséggel rendelkező, frusztrált ember, aki csak idejár levezetni a feszültséget, esetleg másokat lenézni.


Soha ne foglalkozz ezekkel, a gyik pont nem ad reális képet a nagy többségről, es ne ezekhez a nethuszárokhoz mérd magad!

2019. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%

én letudom írni úgy az életem, hogy irigy legyél rám és szörnyülködj rajta, pedig ugyanaz az élet csak más szemszögből


a saját életemből is tudom, hogy van aki a felét sem hiszi el annak amilyen lehetőségeim vannak, mások szerint akik meg tudják miket hagyok ki, én vagyok a hülye, mert nem a mindenem a pénz


persze sok a kamus a neten, ez nem vitás, van akinek már a 2 szakma is kamu, hisz minek rak másodikat az ember? :D


sokaknak van ideje mások életével foglalkozni, vagy épp azon rágódni másoknak milyen jó, milyen könnyű...de azoknak akiknek külsőre szép és jó életük van, nem feltétlen annyira szép és jó, vagy épp amennyi munka van mögötte azt a legtöbben nem tennék mögé, csak várnák a sült galambot

2019. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
56%
24 évesen?! Ma már ez 20 évesen alap! Legalábbis minden lány azt mondja...
2019. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
17%

Két diploma, 2-3 nyelvvizsga és egy saját lakás 25-30 évesen nem olyan rendkívüli, több ilyen barátom és ismerősöm is van.

Úgyhogy sajnos ki kell ábrándítsalak, ezek egyáltalán nem kamuk, ettől persze nem érnek se többet, se kevesebbet mint te, de azért nem kell mindent kamunak titulálni, ami számodra elérhetetlennek tűnik.

2019. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy a kérdező melyik bolygón él, de én kíváncsi lennék rá, hogy 2019-ben Magyarországon, hány 24 évesnek van saját lakása és kocsija. Itt az a baj hogy a kérdező nem igazán a realitások talaján lépked.
2019. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
70%
Akinek 24 évesen saját lakása van azt nem önerőből szerezte, szóval nincs mire felvágnia.
2019. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
41%

#19:

14 éves korom óta informatikával foglalkozom, ha profit orientált lennék 24 évesen már simán összejött volna egy saját lakásra (igaz nem 100 milliós villáról beszélünk!)


vagy akik családi vállalkozásban vannak és már elég fiatalon elkezdenek dolgozni szintén elég sok pénzt tudnak keresni még ha "bent is marad a közösben"

2019. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!