Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz hogy 24 évesen nincs se...

Gáz hogy 24 évesen nincs se saját lakásom, se diplomám, se saját kocsim, se párkapcsolatom? 😂

Figyelt kérdés
Csak 2 szakmám van, egy munkám, meg átlag fizum?😂 ja es nő vagyok
2019. aug. 30. 11:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
98%

Két szakmád is van, mi a gond?

Ebből ha csak az egyik is piacképes, jobban kell boldogulj, mint valami gagyi diplomás.

24 évesen nem kötelező saját lakással rendelkezned, különösen akkor nem, ha normálisan tudsz élni a szülői házban. A mediterráneumban nincs is igény a szétköltözésre, egymás alatt-fölött-mellett, egymáshoz ragaszkodva és egymást segítve élnek testvérek és a több generáció.

Ráérsz majd lakáson törni a fejed, ha lesz egy komoly, egész életre tervezett kapcsolatod, akkor majd közös teherviseléssel megvalósítjátok, ha úgy gondoljátok.

De a kapcsolatkeresésre nem kell rágörcsölni, jön amikor jönnie kell, ...tapasztalat

Kocsi?

Nekem 24 éves koromban már volt, mert kellett a munkámhoz, de egy 50ezer Ft-os Trabant Kombi volt csórikám.

Mennyivel voltam ezzel több nálad?:)

Nekem is "csak" egy jó szakmám volt és ma már 3 ingatlanom van. Egy budapesti 3 szobás lakás (örököltem) egy jó helyen levő Pest m-i ház és egy balatoni nyaraló, pedig nem vagyok 100 éves.

Ja és én is nő vagyok.

2019. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
16%

#11 vagyok!


Viccesek vagytok, lepontozók! Igen, kepzeljétek, VAN kivétel, amikor valakinek 24 évesen kocsija, lakása, párkapcsolata, diplomája van, de persze azt is hozzátettem, hogy ezek közül PUSZTÁN A DIPLOMÁM, autom van öneröből, a lakás NEM! És vállalom is!


Ettöl független, normális, hasznos választ kapott a kérdező, de úgy látom, a mélysötétség és az irigység egyszerre vív véres harcot bizonyos fejekben.


Azért kell lepontozni valakit, mert lemeri írni őszintén, amije van, és mi az ami segítséggel, mi az ami önerőből?


De tudjatok mit, mostantól is lepontozok mindenkit, aki ennek ellenkezőjét írja! Ritka gyerekesek vagytok, főleg ti, 24-nél idösebbek, rátok duplán jellemző az irigykedés....

2019. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
76%

Csak azért röhögök mert az itteniek 91%anak van 10 diplomája, 3 budai villája, 4 nyelvből felsőfokú nyelvvizsgája.


+ minden férfinak 27 cm-es pénisze van

2019. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
6%

#22


Baromi szánalmas, hogy itt próbálsz magadnak irigyeket szerezni.

2019. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
27%
#24 baromi szánalmas vagy a szövegertelmezési problémáddal, hogy második, sőt, harmadik nekifutásra sem sikerült megérteni a mondandóm lényegét! (11, 13, 22 -es komment az enyém, 3x írtam).
2019. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, 14-es komment az enyém, nem 13!
2019. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
26%
Jó jó irigyek vagyunk rád igen, nyugodj meg.
2019. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
42%

(Negyedik nekifutásra sem jött össze az értelmezés :D)


Ja amúgy a kérdésre válaszolva: nem

2019. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
#29 legalább őszinte vagy. :)
2019. aug. 30. 13:44
 30/35 anonim ***** válasza:
20%
Ne haragudj, de ha anarchia van, akkor pont hogy felértékelődne a pénz és a vagyontárgyak szerepe, úgyhogy attól tartok a zsoldosok és a fegyverek még mindig a mi oldalunkon lennének, szóval érted...
2019. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!