Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha ilyen dolgokat...

Normális ha ilyen dolgokat csinálok, saját ünnepnapokat találok ki? Ez már az elég erős depresszió jele?

Figyelt kérdés

2017 egy nagyon jó év volt,tele volt jókedvvel és nevetéssel.A 2010-15-ös időszak is borzalmas volt,de 2016 második fele és 2017 nagyszerű volt.2018-ban minden tönkrement.

Szóval most bevezettem egy ünnepnapot,június 5.-e egy megemlékezési nap 2017-ről meg arról az időszakról.Mivel ezen a napon találtam rá a kedvenc animémre illetve ez volt a boldogság csúcsidőszaka ezért választottam ezt a napot.

Idén július 5.-én végighallgattam azokat a zenéket amiket 2017-ben hallgattam.Azon az úton mentem amerre 2017-ben mentem.Azt az edzést csináltam meg,ahogy 2017-ben edzettem.Vettem egy energiaizalt,amit 2017-ben szoktam inni.Biciilivel mentem,mint 2017-ben és hazafele kerülőt tettem ahogy 2017-ben szoktam,ugyan azon az úton. egy filmet amit 2017-ben néztem.És megpróbáltam jól érezni magan.

Jövőre ugyan úgy lesz 2017-es ünnep.

De legjobb lenne valami jelképes temetést rendezni a régi életemnek és a 2017-es évnek és akkor tisztességesen el tudnék búcsúzni tőle.Úgyis vége van már és nem jön vissza soha sem sajnos.



2019. aug. 30. 13:02
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

A gimiben ki voltam közösítve.Utáltam az egészet.Nem voltak barátaim.De érettségi után elmentem egy szakközépbe tanulni egy szakmát és ez az időszak volt a legszebb egész életemben.

Itt lett egy nagyon jó barátom is.

2019. aug. 30. 13:19
 12/30 anonim ***** válasza:
42%

Ki jelentkezett arra az egyetemre és annak a szakára? Te vagy a szüleid? Tudod, rinyagép, abba lehet hagyni. Az egyetemen is lehet új ismertségeket kötni.

Agyilag még éretlen gyerek vagy. Nem csodálom, hogy ilyenek jutnak eszedbe, mint ez az ünnepnap.

Tudod, fel kéne emelni a s..gged és bátorságot venni, hogy kommunikálj a többiekkel.

Befektetett energia nélkül nincs jutalom.


Ez a baj a ti generációtokkal, hogy eddig mindent a s..ggetek alá tettek és most, ha egy kicsit is tennetek kéne azért, hogy legyen valamitek, akkor csak sírtok, és mindenki a hibás, csak ti nem, hogy miért olyan sz..r, állításotok szerint az élet.

2019. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
59%

Kommunikálni azért kell, hogy barátokat szerezz.

A szakra pedig te jelentkeztél. Vállald tetteid után járó felelősséget. Ha meg utálod, akkor jelentkezz egy másik szakra, vagy egy másik egyetemre.

Nem tudom, hogy mit tökölsz egyébként. Gyáva vagy szakot vagy sulit váltani?

2019. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, irsz ha akarsz, sok szerencsét
2019. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Idős vagyok ahhoz hogy új szakot kezdjek.Most vagyok már 21

Ha meg itthagyom,akkor vissza kell fizetnem

2019. aug. 30. 13:26
 16/30 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?

Ha olyat tanulsz/dolgozol, amit szeretsz akkor lesz pénzed, visszafizeted és kész. Bár gondolom kényelmesebb szenvedni, mint lépni valamit.

2019. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
74%

"Idős vagyok ahhoz hogy új szakot kezdjek.Most vagyok már 21"

A nap vicce. :D Figyelj, holnap már kezd el ásni a sírodat, oké, hisz ma holnap már 88 leszel.


Egyedüli probléma az te magad vagy. Rinyálsz, változni nem akarsz, sajnáltatod magad.


De segítek, nem vagy idős új szakra menni. Vállalj diákmunkát és fizesd vissza.

Egyébként miért is jelentkeztél erre a szakra? Mikor megtetted, akkor nem tájékozódtál, hogy mire is vállalkozol?

2019. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Azt terveztem elvégzek egy egyetemet és lesz majd egy jól fizető állásom

De egyáltalán nem jött be.Meg nem is ide jelentkeztem elsőnek.


Lehet nem való nekem ez az egyetem meg az értelmiségi lét.Gimiben is mindig szivatott a sok nagyképű sznob gyerek,utáltam azt az osztályt.Aztán szakközépben tök jól éreztem magam.Én egy proli vagyok.Fizikai munkások sokkal jófejebbek mint az irodisták meg a jómódú sznobok.Voltam diákmunkán gyárban,ott is tök jól éreztem magam a szakmunkások mellett,jobb volt mint az irodisták közt

2019. aug. 30. 13:40
 19/30 anonim ***** válasza:
39%
Mikor kezdted az egyetemet? Tavaly? Akkor hagyd ott, fizesd ki a 2 félévet és menj a sorra a prolik közé.
2019. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
39%

"Fizikai munkások sokkal jófejebbek"

Hát, párom apjának az értelmi és érzelmi szintje a békas..gge alatt van. Nagyon primitív és meglátszik, hogy mennyire tanulatlan és tájékozatlan. A szókincse meg rettentően kicsi, maga az ember meg rettentően érdektelen, aha, meg jajaja-ban kimerül a legtöbb beszélgetés.

Kőműves volt. Erről csak ennyit.


Persze, mindenki a hibás rajtad kívül. Felelősséghárításban osztályelső vagy.

2019. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!