Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha ilyen dolgokat...

Normális ha ilyen dolgokat csinálok, saját ünnepnapokat találok ki? Ez már az elég erős depresszió jele?

Figyelt kérdés

2017 egy nagyon jó év volt,tele volt jókedvvel és nevetéssel.A 2010-15-ös időszak is borzalmas volt,de 2016 második fele és 2017 nagyszerű volt.2018-ban minden tönkrement.

Szóval most bevezettem egy ünnepnapot,június 5.-e egy megemlékezési nap 2017-ről meg arról az időszakról.Mivel ezen a napon találtam rá a kedvenc animémre illetve ez volt a boldogság csúcsidőszaka ezért választottam ezt a napot.

Idén július 5.-én végighallgattam azokat a zenéket amiket 2017-ben hallgattam.Azon az úton mentem amerre 2017-ben mentem.Azt az edzést csináltam meg,ahogy 2017-ben edzettem.Vettem egy energiaizalt,amit 2017-ben szoktam inni.Biciilivel mentem,mint 2017-ben és hazafele kerülőt tettem ahogy 2017-ben szoktam,ugyan azon az úton. egy filmet amit 2017-ben néztem.És megpróbáltam jól érezni magan.

Jövőre ugyan úgy lesz 2017-es ünnep.

De legjobb lenne valami jelképes temetést rendezni a régi életemnek és a 2017-es évnek és akkor tisztességesen el tudnék búcsúzni tőle.Úgyis vége van már és nem jön vissza soha sem sajnos.



2019. aug. 30. 13:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy hasonló" kérdés, lehet tud neked is segíteni:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1006..


Szép napot, kitartást, üdv.

2019. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

#19

Miért,ha elvégzem az egyetemet akkor mi lesz?

Nem fognak felvenni sehova,a HR-es ki fog szórni az állasinterjún,mert látni lehet rajtam hogy semmi közöm nincs ehhez a szakhoz amit végeztem.Meg amúgy sem akarok dolgozni benne.Mire fel ez a gúnyolódás?


A fizikai munkások meg sokkal lazábbak,kimernek menni póló nélkül az utcára meg sokkal közvetlenebbek

A konditeremben is van egy ilyen értelmiségi,egész idő alatt csak az ütletről pofázik,nem hagy edzeni másokat.40 kilókkal nyom fekve pedig 3 éve jár és olyan hangot ad ki nyomás közben mint ha egy gőzmozdony fütyülne.Meg bele is köt az emberbe.

Meg van egy benzinkutas,az papucsban vagy mezitláb is bejön edzeni,sokkal jofejebb meg közvetlenebb és 140-et is kinyom.

2019. aug. 30. 15:25
 23/30 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem mész az ilyen kisemberekhez? Miért nem hagyod ott az egyetemet és húzol el a gyárba közéjük 4 műszakba? Nem kötelező egyetemre járni.

Az alsóbb kategóriájú emberek pedig nem tudnak viselkedni, nem tudják, hogy mi az erkölcs, norma. Egy normális ember az utcán nem mászkál póló nélkül. Neked ők az ideális kulturális jó emberek? Gratulálok. Akkor mit keresel még mindig az egyetemen?

2019. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Lazy Lover ***** válasza:
Szerintem ez tök jò én is bevezetem màtòl amugy is unom a magyar üneppeket 😂
2019. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Lazy Lover ***** válasza:
De amugy nekem is vannak ilyen üneppeim màjus 10 akkor kezdtem el kondizni november 5 akkor vesztettem el a szūzessègem
2019. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Mert többre akartam vinni és diplomát akartam,meg jól akartam keresni.Letettem 2 nyelvvizsgát is,szóval eszem az van,csak ez a szak rhadtul hidegen hagy és nem akarom csinálni.

Nekem szimpatikusak ezek az emberek,én is ki szoktam menni az utcára póló nélkül,meg még mindig ugyan abban a szakadt cipőben járok,amit már általánosban is hordtam.Ez nekem természetes,az értelmisgiek meg kinéznének érte.

2019. aug. 30. 16:03
 27/30 anonim ***** válasza:

Szóval, az értelmiségiek a hibásak azért, mert kinéznek azért, mert egy olyan cipőben jársz, aminek már rég a kukában a helye? :O Jellemző, mindig más a hibás, véletlenül se te.


De könyörgöm, a jelentkezési lapodat ki töltötte ki? Te, gondolom. Akkor mi a f..szért írtál be egy olyan szakot, amire nem is akartál menni? Komolyan, és az ilyen nulla IQ-val rendelkezők járnak egyetemre?


Feladom, menthetetlen eset vagy.

2019. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

mondtam hogy nem ezt jelöltem elsőnek,ez csak a B terv volt

meg akkor még nem tudtam hogy nem fog tetszeni

Meg ezt sehogy sem fogom megszeretni hiába próbálom

2019. aug. 30. 16:15
 29/30 anonim ***** válasza:

B tervnek se jelölünk olyat, ami nem lenne jó.

"meg akkor még nem tudtam hogy nem fog tetszeni"

Utána néztél egyáltalán, hogy mit fogsz tanulni, mennyire lesz nehéz? Gondolom nem.


Mivel lusta és gyáva vagy váltani és kilépni ebből a helyzetből, ezért azt mondom, hogy szenvedd végig a maradék időt, legalább lesz egy diplomád. Ennyi.

2019. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Nehéznek nem nehéz,alig tanultam eddig valamit


És mit csináljak ha meglesz?Nem hiszem hogy fogok benne dolgozni

2019. aug. 30. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!