Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen tönkrementem idegileg?

Teljesen tönkrementem idegileg?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta csúfolnak,mert csendes vagyok,bárhova mentem mindig ez volt,több pszichológusnál voltam és pszichiáterhez is mentem,tettem amit mondtak,illetve gyógyszert is szedtem,de teljesen elvesztettem a reményt velük kapcsolatban,semmiben nem tudnak segíteni.9.osztályban volt egy öngyilkossági kísérletem,de sajnos nem jött össze.25 éves vagyok,az iskolákban elszenvedett lelki terror miatt csak 24 évesen kezdtem el dolgozni,de nem bírtam tovább fél évnél,pár balhés állandóan terrorizált és a többi dolgozót is ellenem fordította(őket mindenki szereti),teljesen reményvesztett vagyok,mert csak 3 vége lehet az életemnek,vagy állandóan keresek munkahelyet és mindenhol lelki terrorban kell részesülnöm,mert mindenhol vannak féreg emberek,vagy öngyilkos leszek,ha meghalnak a szüleim,mert életképtelen vagyok,vagy pedig hajléktalan leszek és börtönbe kerülők,mert ugye az Magyarországon bűncselekmény,ha jól tudom még senkit se zártak emiatt börtönbe,de törvényben van és amit a jelenlegi kormány emberei hoznak majd ítéleteket úgyis börtönbe zárnak.Illetve eleve úgy érzem,hogy Észak-Korea írányába fog haladni az ország,egyszerűen semmi kilátásom sincs.Lehet mondani,hogy ne adjam fel,meg álljak talpra,de ha megállás nélkül csak a pofont kapom az élettől nem látok semmi jót,semmi kiutat,szó szerint fekete fehéren látom a világot,bár egyértelműen az is.Nem vagyok képes talpra állni,nem tud senki se segíteni és nem tudom mit tehetnék

2019. aug. 30. 15:52
 1/5 anonim válasza:
0%

Elég gyanus nekem hogy azért kritizálnak mert csöndes vagy biztos tettél valamit, mert azért ok nélkül nem tesznek ilyet. Pl a kinézeted miatt , azt mondom oké. De azért mert csnedes vagy??

úgy tünik hogy a szüleid tartanak el, ami számomra elég szégyen. Megértem én a lelki terror dolgot téynleg, de hidd el ha én azt most leirnám mit csináltam velem nap mint nap az iskolába hálát adnál az istennek hogy veled nem történtek meg. Még 23 eves vagyok dolgozok 18 eves korom ota. Állj végre a sarkadra, és mutasd meg nekik hogy kitudod nyitni a szádat. Nem lesznek ott örökké a szülök.

2019. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Sajnos minden embert kinéznek egy közösségben aki elüt a többitől aki már ott járatos. Ehhez semmit nem kell tenni. Valószínű te is ezek közé tartozol ezért tartod lehetetlennek ezt a jelenséget, vagy esetleg birka módra igyekszel bevágódni a helyi menőknél akárhova kerülsz.


Pl. Mi van akkor ha valakinek van saját élete, baráti köre és a munkahelyre csak dolgozni jár? Letölti az órát elvégzi a munkát és hazamegy. Nem magyaráz, nem jár inni a munkatársakkal, nem flörtöl állandóan az ott lévő csajokkal... az mindjárt egy furcsa, antiszociális emnernek van bélyegezve az ott lévők által, már beszélik is ki hogy mi baja van ennek? Közben lehet komolyabn szociális élete van munkán kívül mint az ott állandóan nagy pofával közlekedő embereknek.


Engem volt hogy figyelmeztetésben részesítettek munkahelyen mert nem jártam csapatépítőre pl. A munkámmal semmi gond nem volt mégis írásos figyelmeztetést kaptam emiatt. Mi a francért kéne nekem azzal a pár random emberrel összejárni a szabadidőmben akikkel dolgozom??? Attól el tudjuk végezni a munkát hogy nem vagyunk szerelmesek egymásba.


Sokan a munkahelyet úgy élik meg mintha az általános iskola folytatása lenne, mert se eszük se életük nincs, klikkesednek, kibeszélnek mindenkit stb. Szinte nincs olyan ember aki dolgozni jár a munkahelyére, legtöbben azt kerülik a legjobban. Tehát aki bemegy, elvégzi a munkáját csendben max akkor szól ha munkához kell valami, az mindjárt furcsa, kiközösítés, megfúrás tárgya. Szánalmasan buta emberek vannak sajnos.

2019. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
nem akarok bevágodni. Csak egyszerűen nyilt személyiségű vagyok, nm vagyok magamba fordulva, és az antisociális és az a-sociálisság között van egy kis külömbség . Nem lehetsz valami észlény . 1-es voltam :)
2019. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj. Volt hasonló problémám.

Ja és igen, a csendesség sajnos ürügyet ad a csúfolásra, mert sokan összekeverik azzal, hogy fent hordom az orrom, utálom az embereket.

Nos, nem vagyok mizantróp, csak egyszerűen introvertált.

2019. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy hasonló kérdés, nem szeretném bemásolni a válaszom, mert igen hosszú - de ha gondolod nézd meg. Remélem segít. :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..


Lesz még sokkal jobb. Szép napot. :)

2019. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!