Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mikor illetve...

Szerintetek mikor illetve hogyan fog kitörni a világvége? Mindenkit fog érinteni vagy csak egyes embereket?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon sokat olvastam erről, ha minden jéghegyunk elolvadna akkor nem lenne közelben a jégkor esetleg van bármi % az emberiségnek a tulelesben?

2019. szept. 3. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem a világnak lesz vége, hanem az emberiségnek. Lásuuk be, annyit tettünk , és teszünk folyamatosan a saját kipusztulásunkért, hogy meg is érdemeljük. Ennek a bolygónak biztosan jobb lesz nélkülünk.
2019. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
* Lássuk
2019. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Amazonasos okoskodók 3 2 1
2019. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hamarabb kipusztít minket valamilyen vírus.
2019. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A globális felmelegedés következményei miatt fogunk szerintem kihalni. A dátumot kb 2030-ra lőném be, ha ez így megy tovább. Kezdetben csak egyes embereket fog érinteni, akiknek nincsenek jó életkörülményeik. Aztán, hogy az a többi életben marad-e vagy sem, az majd eldől.
2019. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok tudós de a 2030 szerintem korai, bár az tény hogy évről évre egyre furább az időjárás.

Először az időseket, kisgyerekeket, betegeket fogja nagyon megviselni az összevissza változó időjárás de ez már most is megfigyelhető.

Idővel nagy területek kerülnek víz alá vagy vállnak alkalmatlanná az életre, ezért durva népvándorlás indul be. Háború lesz az erőforrásokért, területért, vízért, ételért. Talán kormányok omlanak össze, káosz lesz. Az élelmiszerek megromlanak vagy elfogynak, nem lesz utánpótlás, rengetegen éhenhalnak, vagy addig gyógyitható betegségekben halnak meg. A maradék ember meg olyan mad maxes vagy walking deades körülmények között élne szerintem. De ez hosszú ideig tartó folyamat. Én így képzelem el.

2019. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 3 Óóó, kár volna ezt csak az Amazonasra kiélezni. Hiszen annyi "szép" dolog van, ami nekünk köszönhető.
2019. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Tudom de most ez a legfrissebb csámcsogni való, tény hogy szörnyü dolog és szándékos, de eddig is évente több tízezer tűzeset volt, most meg kicsit több. Eddig senkit se érdekelt.
2019. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!