Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hisznek egyből cigánynak...

Miért hisznek egyből cigánynak, csak azért mert kreol bőröm van?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom a kreol bőrömet, mert csomóan cigánynak néznek miatta. Ráadásul még a vezeték nevem is Lakatos, ami elég cigányos. Nekem csak azokkal a cigányokkal van bajom, akik bűnözők, de mégis nagyon rosszul esik, amikor cigánynak hívnak.Pedig nekem csak azért van ilyen bőröm, mert vannak távoli spanyol rokonaim.

2019. szept. 3. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj de akinek Lakatos a vezetékneve az cigany
2019. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, én is ismerek Lakatost aki nem cigány. Sajnos ezellen nem tehetsz senkit, nekem is vannak rokonaim akik még csak nem is néznek ki cigánynak, és a nevük nagyon nem cigányos, de a kreol bőrük miatt gyakran cigánynak nézik őket. Meg kell mondani, hogy nem vagy az🤷
2019. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem inkább a neved miatt néznek annak. Nekem is kreol bőröm van és én imádom, hogy szép barna vagyok. :D Szokták rám is azt mondani, hogy "cigány lány", de nem hiszem, hogy tényleg annak gondolnának, csak így fejezik ki, hogy milyen barna vagyok, amit bóknak szánnak, és én annak is veszem, szeretem ezt hallani. :D
2019. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Itt az élő példa, nem vagyok cigány!
2019. szept. 3. 22:32
 5/11 A kérdező kommentje:
A többieknek köszi a választ
2019. szept. 3. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Bocsánat, de megcsináltad a családfádat már?
2019. szept. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Összekészültél a táborozásra?
2019. szept. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul van két testvérem, és mindketten nagyon fehérek!
2019. szept. 13. 06:26
 9/11 anonim válasza:
74%
Utálod saját önmagad! Mert cigánynak hisznek?! És akkor mivan??? Mi ez a szó hogy csomóan?!...lakatos a neved a családodban kedvesem tuti van 1 vonóval,vagy hozzá szoksz vagy megszöksz!
2019. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Kreol bőr, Lakatos vezetéknév, ennyi bőven elég.
2019. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!