Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az előbb le kreol-ozták a...

Az előbb le kreol-ozták a bőrömet. Azt sem tudtam mit jelent. Cigánynak nézem ki? F19 (kép)

Figyelt kérdés

Hát igaz, hogy miótta a szabadban dolgozom egésznapokat nagyon lebarnúltam de nem tehetek róla. :D Komolyan. Hó fehér voltam és mostmár lassan fekete vagyok…

Mit lehet ez ellen tenni?

[link]


Illetve csúnya vagyok? Mert ma ezen az oldalon egy pár ismeretlen lánynak elkűldtem ezt a képet de nem sokáig beszélgettünk. :D

Mi a baj velem? Cigónak néznek és ezért?



2015. ápr. 28. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj veled,tök átlagos kinézetű vagy.

És a bőröddel sincs baj, sőt sokkal jobb azoknál a fiúknál akik még szoliba is járnak...

A folyamatos napsugárzás miatt viszont nem ártana naptejet használnod,hosszútávon nem egészséges folyton napnak kitenned magad.

2015. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem nézel ki cigánynak, de a környezet mögötted eléggé cigós...

Az arcod amúgy helyes, de ez a frizura rémes, nem áll jól a te arcformádhoz egy cseppet sem.

2015. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Helyes vagy, csak talán a kupitól meg a vetett ágytól ijednek meg a csajok :)
2015. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Am az nem is az én "szobám". :D

De mosthogy mondjátok lehet olyan.

Milyen haj állna nekem jól?

2015. ápr. 28. 21:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Olyan haj állna jól ami nincs felnyírva, és takarja legalább kicsit a homlokod oldalt. Nem nagyon találok pont olyan képet, de ez valami hasonló: [link]
2015. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

rakj rendet!

fogyj le pár kilót!

és hanyagold a rózsaszín rúzst! nem megy a színe a szemedhez

2015. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rúzs? Kilók? :D Félpucéron nem is láttál még kiló :P

A kupi igaz :D

Rúzs nem játszik, nekem ilyen ajkaim vannak.

2015. ápr. 28. 22:36
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. ápr. 28. 22:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg olyan vagy mintha kilennél rúzsozva ilyen mély rózsaszín, szaténos fényű rúzzsal XD Nekem is van ilyen rúzsom de nő vagyok.

Szerintem nincs veled gond, szimptikus külsejű jó arcú srác vagy. Ez az oldal mondjuk nem a legjobb hely ismerkedni..:(

A napsugárzás ellen probálj védekezni egy jó naptejjel mert komoly gondjaid lehetnek késöbb.

26N

2015. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs veled. Helyes fiú vagy. :) nem nézel ki cigánynak nyugi. Ne foglalkozz a sok barommal, aki azért b*sztat mert munka közben lebarnulsz.. Inkább becsülendő, hogy ilyen fiatalon dolgozol, és nem alibi büfészakra jársz valami nevenincs fősulin...
2015. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!