Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan lehet venni mikor...

Komolyan lehet venni mikor ilyen ember mondja hogy nem bírja a negatív panaszkodó embereket?

Figyelt kérdés
Felső tízezerbeli családba született, természetesen felnőttként tipikusan elit ember, felnőttként ő is megcsinálta a saját ki szerencséjét, nyilván teli van pénzel azt csinál amit akar, és akkor sápítozik hogy nem bírja azokat az embereket akik csak panaszkodnak mindig. Most mennyire vehető ez komolyan egy ilyen embertől aki világ életében tejben vajban fürdött?
2019. szept. 3. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Én sem bírom a panaszkodókat, bár nem sápítozok rajta, mert az is panaszkodás. :)
2019. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

"Most mennyire vehető ez komolyan egy ilyen embertől aki világ életében tejben vajban fürdött?"


Miért ne lehetne komolyan venni?


Én sosem fürödtem tejben-vajban, mégis inkább gondolkodom pozitívan és nem bírom mikor valaki csak siránkozik meg panaszkodik.

2019. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Nekem jelenleg több mindenem nincs mint amennyi van, mégis kerülöm a negativ embereket és lelkesen várom a holnapot mindig. Ez csak egy állapot, lesz ez még nagyonjó :D sztem belőled csak az irigység beszél, szeretnél teis olyan jól élni mint ő, de neked csak a panaszkodás van a fókuszodban és ezért találod sértőnek h ő nem ezzel foglalkozik hanem a jólléttel.

Kérdezd meg tőle mit csinál és azt hogyan, mert szeretnéd a fókuszt áttenni a panaszról a hálára. Hidd el segiteni fog ha nem vagy arrogáns fa$z. :)

2019. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Azt én is megfigyeltem hogy sokan folyamatosan panaszkodnak..arról hogy nekik milyen nehéz, mert mindenki panaszkodik nekik. Az ilyenek negatív emberek, nem kell velük foglalkozni.
2019. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!