Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rosszindulatúak...

Miért ilyen rosszindulatúak GYK-n az emberek?

Figyelt kérdés

Gúny, pökhendiség, cinizmus, pesszimizmus jellemző a válaszolók jelentős részére. Akadnak kis fénysugarak akik pozitívan, nem ítélkezve és biztatva, illetve megértően állnak hozzá az emberhez. Bárcsak el tudnám azt mondani, hogy ez a többség.


Talán megkeseredtek a minden napjaikban és itt adják le? Tényleg nagyon bánt és érdekelne hogy szerintetek mi lehet ennek az oka.



2019. szept. 7. 00:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én is tapasztalom, és évről évre rosszabb.Sok éve fent vagyok.

Volt olyan régen, akivel annyira megértettük egymást, hogy folytattuk a témát privátban,emailben, aztán a facen is..(nők vagyunk, és egy szomorú téma kapcsán,mielőtt félreértenétek,)


Sok kérdésre kaptam jó válaszokat, és sokra nem, csak kötekedést, beszólogatást, és volt amit inkább töröltettem.

Mára olyan lettem, ha valaki trollkodik, beszól, jelentem.

Sokan csak azért jönnek, hogy itt éljék ki magukat, tinik, fiatalok főleg.

2019. szept. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Voltak itt értelmes emberek is. Csak a sok idióta miatt kikoptak.


Azt látom, hogy minden kategóriába beette magát ugyazaz a pár kamu kérdező és gyakorlatilag ők éltetik az oldalt. Csak míg régebben kézzel foghatóbb "munkaügyis" "Balázska" "bombanős" "60+ sikertelen állásinterjús" voltak, ma már szó szerint minden témában ott eszi őket a fene. Vagy mostanában ott van a 25 éves kérdező aki 1 éve írogatja a kérdéseit minden nap.


Legutóbb számítástechnika kategóriában futottam az egyikbe, ahol írta a hülyeségeit, és érdekes módon a kategória "top" válaszadói mind 0%-ra voltak pontozva, miközben normális szakmai választ adtak.


A számtech. mindig egy jó indikátor a hülyeségre, mert kézzel fogható, tényekkel, tesztekkel alátámasztható. Ha valaki ezt is képes lepontozni, meghamisítani akkor nem csodálkozom, hogy itt tartunk.

2019. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrált az emberek nagy része.Sajnos itt adják ki
2019. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Balázska meg a munkaügyis még teljesen elviselhetőek voltak. Az igazán nehézsúlyú, valódi elmebetegek pl. tetró, PHP de kóser, yossarian, GreenTea. Ezek olyan szinten ostobák, hogy hiba volt őket önálló életre nyilvánítani, egyszerűen olyan legalja bagolyköpet senkik.

Inkább 100000000 Balázska, mint egy tetró.

2019. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt élik ki a rejtett frusztrációikat.


Nekem is minden kérdésem alatt van egy-két rosszindulatú, aki megkérdezi, hogy unatkozom-e, vagy olyan dologba szól bele... Ami nem is volt a kérdés része. Ha nem tudnak másfajta mocsokságot kitalálni, akkor jön, hogy "kaaamuuu, ilyen nincs". De, sajnos van.

2019. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember más a GYIK-n, mint a valóságban. Anonim oldal, ahova írsz valamit és senki se tudja, ki vagy - ez alapozza, hogy egy új "én"-t alkotnak, akik lenni szeretnének.


Adott egy 17 éves lány (most csak kitalálom példának); otthon már pici korától kezdve úgy nevelték, hogy egy "papucs" lesz - inkább odaadogatja a dolgait másnak, más javára lemond lehetőségekről, stb. Aztán elkezdik kihasználni, de nem szól, hogy álljanak le, mert nem úgy nevelték. Szeretne ebből kiszakadni, de nem tud, szörnyű lelkiismeret-furdalás gyötri, ha megteszi. Rátalál a GYIK-re, ahol lehet AKÁRKI. Így lesz másokkal nem túl kedves, a válaszaival nem túl segítőkész, akit az elmondása szerint mindenki dicsőit.


Szintén fikció; adott egy nehezebb természetű 18 éves fiú - otthon mindig megkapta, hogy buta, az iskolában akármit mond, lebutázzák, kinevetik vagy ordítanak vele. Szeretne az ellentétje lenni, itt az lehet. Itt "ő az okos" és visszaadja azt, amit kap nap nap után a bántalmazói bőrébe bújva.


Stb.

2019. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Dehogyis olyanok élőben. Egy volt ismerősöm itt nyomta a szájkaratét nekem mert itt úgy sem tudtam volna bizonyítani. Élőben meg mindenkivel kedves,egyáltalán nem rossz indulatú.
2019. szept. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy elég megnézni a mai kérdés felhozatalt.


Megint előkerült a "Mi lesz ha..." kérdező. Emberek kategóriában első két kérdése, hogy mi lesz ha lepisili a tanári asztalt meg mi lesz ha lepisili az iskolában a falat. Ugyanez a kérdező már vagy 100 kérdést feltett, egy időben a mi lesz ha a sínre teszek követ, autót, motort kérdésekkel jött.


Vagy következő kérdező a szokásos "nőgyűlölő" kérdező: Szerintetek van abban igazság hogy: “Egyetlen nő van az életedben aki feltétel nélkül szeret, az pedig az édesanyád. Az összes többi nő csak valamilyen feltétellel szeret, valamilyen érdek miatt van veled együtt. ”?

2019. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Na és itt is van, a lepisilős kérdés mellett jött a mai vonatos kérdés is:

"Mi lesz ha a kocsim lerobban a vasúti síneken és jön a vonat?"


Naponta olvasva ezeket persze hogy megunja az ember.

2019. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%

Az a tapasztalatom, hogy ide zömében félművelt, frusztrált emberek járnak, akik itt akarják megmutatni, mennyire okosak.


-a legrosszabbak szerintem a 30-40-50 éves (diplomás) nők, akik hihetetlen lekezelően oktatni ki, miközben sem érvelni, sem szöveget értelmezni nem tudnak (tisztelet a kivételnek)

-táplálkozás, testépítés detto: bár ott vannak elvétve hozzáértők is, de a többség frusztrált hobbigyúrós, aki csak elolvasta az alapismereteket a bodybuilder.hun, ezért táplákozási szakértőnek gondolja magát, és ha vki vitatja, amit leírnak, sértegetni kezdik és együtt lepontozzák

-fotózás szintén: amikor technika kérdésben segítséget kértem, fikázni kezdték a kompozíciót ( csak ellőttem pár random képet), de lerítt róluk, hogy nem igazán értenek a témához, hiába hazudják, h profi fotósok


egyébként meg igaza van az egyik válaszolónak:


az utcán az átlag magyar nem ilyen? dehogynem. épp múlt héten jött be az irodánkba egy öregasszony, és előadást tartott, hogy hova kell rakni a szelektívet az iroda előtt, mert belóg 20 cm-re a szomszéd telekre, vagy mi tudom én..

na most képzelt ezeket az 50+ kötekedőművészeket egy anonim.


de a Dunning-Kruger hatástól kezdve sok dolgot lehetne még megemlíteni, kezdve attól, hogy az átlag magyar 60 éves azt hiszi, mivel idős, már automatikus bölcs is.

2019. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!