Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az a köztudatban...

Miért van az a köztudatban hogy aki elmegy prostituálthoz, az szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyáltalán nincs így. Miért terjedt el ez a köztudatban?
2019. aug. 21. 19:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
A nôk terjesztik. Sajnàljàk a jót a férfiaktól.
2019. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én hallottam olyanról hogy egy férfi prostival veszítette el a szüzességét utána pedig lett barátnője. Nem értem egyes embereket.
2019. aug. 21. 19:40
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
Mert az. Ismerek ilyen férfiakat, és mind nagyon gáz. Persze nem mind pont ugyanazért, de gázosak nagyon.
2019. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Részben igaz csak. De általánosítani butaság. Egy egyedülálló kamionsofőrnél totál elfogadható szerintem.
2019. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Szerintem is inkább egy bizonyos típusú nők terjesztik. Gondolom egóból, mert bezzeg ők ingyen lefekszenek a buliban zéró eforttal felszedett Tomival, aki másnap rá se néz az üzenetére, és savanyú a szőlő. Mert csak a szerencsétlen mehet fizetős nőhöz, mert ha normális lenne, akkor rá nyomulna.
2019. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha meg az ember nem prostihoz megy akkor meg megy a duma hogy "csak kihasználod a másikat".Meg van az aki várja élete szerelmét hogy ő vele veszítse el mint a mesékben,aztán 40 évesen is szűz marad.
2019. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Sokan kényszerből mennek el, mert nem tudnak kapcsolatot kialakítani nővel. Sok ember szemében az ilyen férfi már egy szerencsétlen. Vannak, akik alig várják, hogy legyen indokuk lenézni valakit.
2019. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

Nincs ez a köztudatban.


Nem attól lesz valaki szerencsétlen, hogy prostihoz megy, hanem alapból az.

2019. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%
Így szerezni önbizalmat, kb. olyan mint döglött oroszlánba lőni. Inkább lennék 40 évesen szűz, ha nem is az igazit várva, de legalább olyan nőt aki tényleg velem akar lenni. Nem attól szerencsétlen hogy nem jön össze, hanem attól hogy feladja. Mindenki úgy érzi hogy sose lesz senkije, aztán mégis... most minek ezt is megvenni? Önbizalmat akarsz vásárolni vagy nőt? Mert valójában egyiket sem lehet. Egy hazugságot veszel, ami aztán ha elhiszed, ha nem, ártalmas lesz a későbbiekben.
2019. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%
Számomra nem fontosak az érzelmek úgyhogy nekem nem számít kivel csinálom.A prostituált is normális ember csak mondjuk takarítás helyett okosan megél a testéből.
2019. aug. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!