Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy a férfiak nehezebbe...

Igaz, hogy a férfiak nehezebben tűrik el a csalódottságot a nőkkel ellentétben?

Figyelt kérdés

Soha nem tapasztaltam egy anyagilag jó módú férfi magán fogorvosnál, hogy mesélte az asszisztensének mennyire nem érezte jól magát egyik országban.


Amikor végeztem nála, megkérdeztem mért nem érezte jól magát és mért tartja az ottani országban élőket butának.

Végül válaszolt nekem illedelmesen, de nem akarta nekem tovább részletezni mert igen rendesen fájt a lelke ebben.


Annak ellenére hogy, külsőleg erősnek testalkatú férfi és belsőleg pedig jószívű magabiztos és nagyon okos. Viszont valamiben meg sérülékenyebb a lelke.



#sérülékenyebb
2019. szept. 17. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Ez nem attól függ, hogy valaki férfi vagy nő. Mindkét nemben vannak olyanok, akik kifejezetten erősek lelkileg. Meg vannak olyanok is, akik nehezebben küzdenek meg problémákkal.

Egy példa alapján nem lehet levonni ilyen messze menő következtetéseket, főleg, hogy nem is tudod, hogy pontosan miről volt szó, mert nem vagytok olyan közvetlen viszonyban.

2019. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!