Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig is szerencsétlen leszek?

Mindig is szerencsétlen leszek?

Figyelt kérdés

Rakás s.ar vagyok,nagyon lassan haladok előrébb az életben,sokat állmodozom,ha későn kelek egész nap lusta vagyok,hol van akaraterőm hol nincs, amikor akarok akkor mindent el kezdek csinálni elég jól aztán csak egyszer eléggé el fáradok később kelek fel és semminek nem látom az értelmét.

Utálom azt is hogy hal a csillagjegy, ez is rá tesz arra hogy s.ar legyen.


2019. szept. 17. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak addig amíg így állsz hozzá. És arra az alaptalan horoszkópra fogni az egészet, te jó isten, ez már viszont tényleg szánalmas, ne haragudj.

Későn kelsz, keveset mozogsz. Ezért vagy fáradt.

Ha lassan is, de haladsz a célod felé, akkor mi is a probléma? Haladsz, és nem egy helyben toporogsz!


Kapd össze magad, több életvidámságot és lelkesedést kérek tőled!

2019. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Képzeld el, amit el szeretnél érni, hogy mit szeretnél.

Előbb-utóbb meglepetésedre be fog következni, amire sűrűn gondolsz.

De elég valami aprósággal kezdened pl. De jó lenne ha ő vagy ő végre írna, ha összefuthatnánk, persze ha olyan a viszony.

Neked teljes gondolkodásmód váltásra van szükséged.

Ha így gondolkodsz magadról, akkor ilyen is maradsz.

Ez az egész nem közhely.

Ha jól érzed magad a bőrödben az emberek sokkal inkább megnéznek.

Tudom hisz nap, mint nap sugárzom és tele vagyok energiával és pl. minden nap úgy nézek vidékre vagy Budapestre mintha életemben először látnám (munkába menet)...

Lenyűgöznek a szép dolgok.

Csináld azt, amit szeretsz, kényeztesd magad élj komfortosan és engedd el, ami visszahúz.

Nem csak a csillagjegyed vagy te, ha tudod óra pontosságra a születési időpontodat, akkor ott az aszcendensed. Az is te vagy.

2019. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1 minden ember más... Van akinek jelentősen az élete része az asztrológia, akár akarja akár nem.

Rám egyszerűen minden apróság igaz, amit írnak a horoszkópban és az aszcendens leírásban...

No meg vannak emberek, akik elítélik az egészet. Ezt nem mi választjuk meg.

2019. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2#Jól éreztem magamat elég sokáig 2 hétig,hangulatingadozásaim vannak, tegnapi napon szuper volt minden,jól éreztem magamat a bőrömben, örültem is mindennek és tényleg néztek emberek.
2019. szept. 17. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:

A horoszkópba mindent bele lehet magyarázni


Bak: ma váratlan dolog ér (megdicsért a főnök)

Kos: pénzügyi kiesésre számíthat (elnyelte az apróm az automata)

Szűz: ma lazítania kellene (sok a meló, mint mindig)

Oroszlán: a mai nap a legjobb hogy újat alkosson! (Főzök)

Mérleg: kapcsolódjon ki (munka után sorozatot nézek)

Halak: a mai nap nem szerencsés (tulóráztam\sokat álltam a pirosnál\bent hagytam munkában a sapkám)


Basszus, mindent bele lehet magyarázni a horoszkópba. Nem az történik, amit az "jósol", hanem te meséled be magadnak, és társítasz hozzá valamit ami mostanában veled történik....

2019. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4#Horoszkóp és a csillagjegy egy kicsit más, nézz utána légyszíves.
2019. szept. 17. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó, akkor helyesbítek, olyan általános tulajdonságok vannak a csillagjegyeknél meghatározva, amik kb minden emberre igaz.


Ha a halak azt mondja, "eleinte nem profi", vagy "gyakran hibázó típus", b+, minden ember ilyen!

2019. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként minden jegynek vannak előnyei és hátrányai.

Viszont az a te döntésed, hogy inkább a sziklás hegyoldalt nézed, vagy a szakadékon túli meseszép kilátást.

Azaz te döntöd el, hogy melyik ablakon nézel ki.

Sokmindenből áll egy ember, de ezt te is nagyon jól tudod.

Még a neved is téged jellemez, ugyanis jelentése/jelentősége van mindennek.

Nem szabad a negatív dolgoknál leragadni.

Ha egyszerűen bedepizel ideiglenesen akkor engedd meg magadnak, hogy lazíts és csináld azt amit igazán szeretsz.

Nagy hiba, ha csak a csillagjegyednél ragadsz le.. Nézz magad után rendesen és meglátod miben egészül még ki valójában a személyiséged.

2019. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2019. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!