Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is meghat érzelmileg,...

Titeket is meghat érzelmileg, ha láttok egy szenvedő kutyát/macskát/bármilyen állatot?

Figyelt kérdés
Sokszor van az, hogy ha látok egy szenvedő állatot, akkor mindig elsírom magam. Pl. Ma láttam egy képet a neten, hogy egy kutya pórázzon vitt egy szemetlen kutyát (vagyis vak, nem volt szeme) és valamiért elkezdtem sokat sírni. Sokszor van az, hogy ha látok az utcán egy kutyát, aki kaja után kutakodik vagy egy szenvedő állatot, mindig elsírom magam és mimdig adom a kajámból ha van, ha nincs akkor közeli boltból veszek. Meg sok olyan filmtől, videójátéktól (Far Cry, GTA, ahol állatokat kell ölni) elkezdek sírni. Veletek is megtörténik/megtörtént?

2019. szept. 17. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
*őt
2019. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem, embereknél ugyanez. Engem sem sajnált senki, amikor szenvedtem.
2019. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Petíció a kutyáját különös kegyetlenséggel kivégző, 68 éves balotaszállási nő elleni lehető legszigorúbb büntetés kiszabásáért

2019. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megtörtént, bár sajnos, biztos, hogy nem utoljára.

Nálunk nemrég patkányméreggel spékelt falatkákat rakott ki vki. Kb 5 perc alatt bejutott a gazdi a 2 kutyussal az egy utcányira lévő rendelőbe, de addigra elvéreztek.

Az a szerencséje az elkövetőnek, hogy a kilétére (még) nem derült fény.

Nem fogja feljelentéssel megúszni, a népharag jelentős megtakarítást valósít majd meg a büntetés végrehajtás számára.

Tessék, egy eset a sok közül: az ilyeneknek börtön sem való!

(Nemhogy a buksisimogatós, felfüggesztett ejnye-bejnye, amivel a mindennapi gyakorlat szerint megússzák ezek a ....... ! )

Az efféléknek előbb apró szilánkosra törném a karjait, kezeit.

Aztán a max. 48 órán belül végrehajtandó ólomkúra előtt pedig megkapná a számára legkedvesebb ételfogásokat, de bőséges tű-és üvegcserép körítéssel.

[link]

2020. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!