Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elintézni valókat ti hogy...

Elintézni valókat ti hogy tartjátok nyilván?

Figyelt kérdés

Az egyetemen van egy csomó beadandó, prezentáció, cikk-elemzés stb. határidőkkel.


Nem bírom már hétről hétre mindet észben tartani.

Hogy csináljak valami to-do list-et?

Érdemes valami app-ot bevetni, vagy füzetet nyissak ennek?


Ti hogy kezelitek?



2019. szept. 19. 19:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem a telefonomba van beírva minden ami fontos, beállítva hozzá emlékeztető. Sajnos nagyon szétszórt és feledékeny vagyok, nekem csak ez vált be!


Régen alkalmaztam én is a papíros módszert, ám ott bukott meg a dolog, hogy aztán a papírt sem találtam meg :D

A mobilom meg mindig a kezem ügyében van, vagy ha nem akkor legalább meg tudom csörgetni :D

2019. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
A füzettel meg papírral az a baj, hogy nem állítja sorrendbe, nem emlékeztet a közelgő határidőkre és a többi. Egy normális app megteszi, akár napi többször is, és így biztos nem felejtődik el semmi.
2019. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Mert nyilván papírra nem lehet időrendi sorrendben felírni..
2019. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
41%

Mondjuk azt én sem értem miért kap mindenki lepontozást, csak mert van olyan pofátlan, hogy papírra írja a dolgokat.


Egyszerre kezeltem ilyen formában több építőipari projektet, teljesen bevált. Egyszerűen egyszerű.


Személy szerint úgy vagyok, hogy tudom kezelni azt a néhány dolgot, nyilván nem 1000+ To Do listám van, azokon belül meg képes vagyok magam meghatározni, hogy mikor melyik van prioritásban. Tudom mi az ami fontos mi az ami ráér. De néha csinálok darálós napokat, mikor a sok apróbb feladatot "pusztítom".


Nyilván lehet ezek mellett telefonos emlékeztető, naptári esemény, miegymás, de az esetek 90%-ban bőven elég a papír arra, hogy szem előtt tartsa az ember a tennivalóit.


Nyilván ha útközben eszembe jut valami, vagy gép előtt vagyok, akkor oda is jegyzetelek, de ettől még a papír is egy egyszerű jegyzetelési forma marad.


De vicces látni hova "fejlődik" a világ. Pár éve egyetemistaként leírtam nagyjából ugyanezt, akkor még 100% válasz volt, ma meg már lepontozást ér.

2019. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

En mindig a fösulis jegyzeteimbe irkaltam csak amely jegyzetek elöadason voltak velem.

Szoval pont ugy mint àltalanosban. Minden orara külön füzet/jegyzet az akkor még hazirol, fösulin meg a zh-krol stb.


Fösulin a statisztika jegyzetekben volt a stat Zh id.pont, leadandok, a szamvitel jegyzetben meg a szamvit zh idpont stb


Nem is ertem igy hirtelen az itt levöket miert kell ide A4 lap meg app meg naptar meg egyaltalan termineket külön vezetni. Vagy valtotott volna a vilag azota?

2019. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*minden targyhoz külön jegyzetem/füzetem volt
2019. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A telefonom naptaraba írom be, ami fontos arra emlékeztetőt is állítok. Ezen kívül párhuzamosan vezetem határidő naploba. Zh napja előtt feljegyzek 2 hét van zhig és 1 hét múlva zh feljegyzést készítek. Sose csúszok el!
2019. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!