Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor. Mi a franc jár az...

Ilyenkor. Mi a franc jár az agyába? Nektek volt ilyen haverotok?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki évek után felkeresett. Beszéltünk kicsit. Illetve én beszéltem ő válaszolt ilyen senleges válaszokba viszont random sziveket kezdett egyszer csak küldeni. Megkért hogy jöjjek hozzá át filmet nézni. Át is mentem. Amikor leszáltam a buszrol már a köszöntés is fura volt.Én megöleltem mert örűltem neki. Ő meg nem is köszönt csak fapofával rezzenéstelenűl nézni kezdett. Már magamögé néztem ,hogy lát valamit? Vagy mi.. Amikor visszafordultam már vigyorgott de elég para volt az egész. Aztán mondta hogy menjünk.

A 2. Meglepi akkor ért amikor a szobájába értem. Kb ugyanolyan szobát csinált mint amilyen az enyém. Vörös falak. Fekete bútorok babafejek, babák bohócok balta a falon. Ez önmagában is bizar de engem azért sokkolt mert elég kisértetiesen az én szobámba hasonlított. Teljesen.( gondolom instán látta mert folyton nézett ott is) Elkezdtem a filmet kikeresni és észrevettem hogy bámúl. Megint. Meg kb egész film alatt. Egyszer kiment vízért és hallotam hogy magába nevet, meg mormog valamit. Majd visszajött és amikor rákérdeztem azt mondta nem csinált semmit rosszul hallotam. Nálla aludtam és egyszer felébredtem és azt láttam,hogy ül az ágy szélén és néz.

Kb igy telt az este. Azóta nem nagyon mertem vele találkozni pedig nagyon füzöget mert van egy meglepetése. Szerintetek ez normállis,vagy mi lehet vele?? Jogosan aggódok?


2019. szept. 19. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

A haverod zakkant, de te is az vagy, tökéletesen összeilletek!

Ha magadnál nem tartod bizarrnak a szobát, akkor másnál miért zavar? ...és még ezek után ott alszol?

Mit lehet erre mondani?

2019. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem tartom bizarnak mert horror rajongó vagyok és gyűjtöm a filmekben látott tárgyakat.

Megmondtam hogy az volt a bizar hogy lemásolta kb a szobám és a viselkedése. Kb mintha nem lenne a tudatánál vagy nem tudom.

2019. szept. 19. 21:02
 3/17 A kérdező kommentje:
És igen ott aludtam mert hazamenni már nem tudtam volna, a másik meg én kedvelem őt nagyon legjobb haverom volt. Csak nem tudom mi lett vele. Miért néz m8ért utánozz meg az egész bizar.
2019. szept. 19. 21:03
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha már kamusztorikat találsz ki a lecke beseggelése helyett, írnál legalább helyesen! :/
2019. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezen mi a f@.z a kamu? Fura asrác és kés. Ha nem tudod mi a válasz akkor kopj le. Ennyi
2019. szept. 19. 21:17
 6/17 A kérdező kommentje:

Kész*


Megkérdezte miért csinálta ilyenre a szobát de annyit mondot csak mert tetszik neki. De szerintem biztos nem ennyi. De nem is ez a lényeg,hanem a viselkedése.

2019. szept. 19. 21:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Nincs psichiátriai vagy mentális vaja? Pl skizophrénia?. Amikor felkeltél és láttad hogy néz ott mi volt.? Gondolom megkérdezted miért néz v valami.
2019. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

2 éve láttam a srácot utoljára. Nem tudom van e baja vagy nincs. Lehet csak túlreagállom ,de azért biztosra akarok menni ,hogy ez nem csak engem akaszt ki?

Amúgy ja megkérdeztem mit néz mi van. Annyit mondott,hogy semmi csak nem tud aludni, és fáj a feje és felűlt, csak látta hogy felkeltem. Ez eddig oké, de utánna nem tudtam aludni mert résnyire nyitottam a szemem és tovább nézett. Rákérdeztem hogy mi van?? Erre mondta hogy semmi, de nem tud aludni.Mondtam nézzen filmet. Erre azt mondta nem megy a TV,szval aludjak nyugodtan majd lefekszik. Ott mondtam hogy okee.. aztán nagynehezen elaludtam.

2019. szept. 19. 21:27
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked se lehet több agysejted a haverodénál ilyen indulatosan mocskos szájjal. Mindketten a piros vonal alatt vagytok.
2019. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Anno párom csinálta ezt,hogy aludtam, és nézett. Egyszerűen csak szerette nézni ahogy alszok. Lehet tetszel neki csak nem tudja kifejezni. Ezért utánoz téged hogy otthon érezd magad a szibájába. Azért bámul mert álmodozik.Lehet nem magába nevet hanem őrűl hogy ottvagy és nem meri elötted mutatni. Esetleg ez lehet.Ha ez igy van akkor meg vigyáz vele,mert nagyon esélyes hogy egy psichopata szerelmes. Azaz ha csak egyszer nem mondod neki a szeretleket megöli magát vagy nem viszonzod és fenyegetőzni kezd öngyilkossággal.De amugy sztem mond neki hogy ez aggasztot téged.
2019. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!