Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor. Mi a franc jár az...

Ilyenkor. Mi a franc jár az agyába? Nektek volt ilyen haverotok?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki évek után felkeresett. Beszéltünk kicsit. Illetve én beszéltem ő válaszolt ilyen senleges válaszokba viszont random sziveket kezdett egyszer csak küldeni. Megkért hogy jöjjek hozzá át filmet nézni. Át is mentem. Amikor leszáltam a buszrol már a köszöntés is fura volt.Én megöleltem mert örűltem neki. Ő meg nem is köszönt csak fapofával rezzenéstelenűl nézni kezdett. Már magamögé néztem ,hogy lát valamit? Vagy mi.. Amikor visszafordultam már vigyorgott de elég para volt az egész. Aztán mondta hogy menjünk.

A 2. Meglepi akkor ért amikor a szobájába értem. Kb ugyanolyan szobát csinált mint amilyen az enyém. Vörös falak. Fekete bútorok babafejek, babák bohócok balta a falon. Ez önmagában is bizar de engem azért sokkolt mert elég kisértetiesen az én szobámba hasonlított. Teljesen.( gondolom instán látta mert folyton nézett ott is) Elkezdtem a filmet kikeresni és észrevettem hogy bámúl. Megint. Meg kb egész film alatt. Egyszer kiment vízért és hallotam hogy magába nevet, meg mormog valamit. Majd visszajött és amikor rákérdeztem azt mondta nem csinált semmit rosszul hallotam. Nálla aludtam és egyszer felébredtem és azt láttam,hogy ül az ágy szélén és néz.

Kb igy telt az este. Azóta nem nagyon mertem vele találkozni pedig nagyon füzöget mert van egy meglepetése. Szerintetek ez normállis,vagy mi lehet vele?? Jogosan aggódok?


2019. szept. 19. 20:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Csak mert odaírtam hogy franc?? Nagyon értelmes lehetsz a mocskos száj az nagyon nem ez ha meg a lényegre nem tudsz válaszolni akkor ne írj semmit és ne fontoskodj.



Az utolsóhoz meg. Hát nem tudom mert régen se tetsuettem neki. Miért kellenék neki most? Ilyen hírtelen? Nem is akarnék vele lenni mert nem bíznék benne. Mostmeg még kicsit félek is tölle.

2019. szept. 19. 21:35
 12/17 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, és ha megint ezt csinálja ,szólj neki hogy látod? Erről beszélek mi ez? A nevetéshez annyi hogy én is szoktam magamba nevetni,ha valami vicces eszembe jut.Jah meg unokahugom rég folyton kopizta a ruháim. Mert simolán bejött neki. Lehet irigyelte a szobád.Mint hugom a ruháim.
2019. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom de ezek szerint hosszú ideje figyel.Ha így lemásolt.Nincs vele bajom csak fura mert nem ilyen volt és érdekel mi lehet a fejébe.

Nem akarja elmondani.Régen sokat lógrunk együtt de messze költözött és így szakadtunk el.

2019. szept. 19. 21:45
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mi lett vele, miket csinált, hol járt.

(Ezt az egészet egyébként te vonzottad be.)

Veszélyes dolgok ezek míg a fény életet a sötét mit csinál?

Abnormális viselkedés. Ilyesztő. Eléggé vizuális típus vagyok.

Mióta ilyen a szobája? Ugyanazokat a dolgokat csinálja, szereti és utálja, mint régen?

2019. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele. Mert a legutolsó találkozásunk egy horror parkban volt és aznap meghalt a haverja. Haza kellet menjünk. Utánna egy hónapig depis volt és tartottam benne a lelket. Úgy tűnt jól van. Írta is hogy őrűl higy vagyok neki és nem akar elveszteni. Aztán mondta költözik.


Kérdeztem mi volt vele. Mondta hogy semmi. Abba a két évben sok helyen dolgozott,( nem mondta el hogy hol) mondta hogy minden összejött amit akart. Aztán rámterelte a témát.

Okeee őt is foglalkoztatják a horror dolgok. Ha valami ilyen program volt mi elsőként mentünk. Régen teljesen normális volt. Semmi ilyesmit nem csinált.

2019. szept. 19. 21:52
 16/17 A kérdező kommentje:
A szobáját nem tudom mióta ilyen. Kb ³ hónapja lakik elvileg ott ahol én, és mivel most hívitt át igy akkor láttam először hogy ilyen lett. És tényleg. Nem a szoba hangulata zavar...hanem hogy az enyémet leutánozta ami azért bizar.
2019. szept. 19. 21:54
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehet direkt csinálja hogy felkeltse a figyelmed. Érted. Ha neked ilyen a szibád gibdolim nem szokványos eset vagy hanem kicsit furcsáb személy. Lehet ő ezzel probálja magát érdekessé tenni. Kb mintha azt játszaná egy goth csaj előtt hogy megszálta egy démon.
2019. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!