Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, ha valaki arra költi a pénzét, amire akarja?

Figyelt kérdés

Kérdésemet egyik ismerősöm ihlette. Megokoskodta, hogy minek szórom el a pénzemet BCAAra, mert az nem jó semmire. És mi van akkor, ha tudok róla, de nekem jólesik, hogy valami ízesített löttyöt is tudok inni edzés közben?

Itt is sokszor megmagyarázzák. Meg is érteném, ha XY a Z pénzét költené. De nincs így, mert idegenek. Ha az XY a sajátját költi, az Z-nek miért fáj?


2019. szept. 20. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
mert irigyek azért. Ez a legegyszerűbb válasz. Ők gondolom nem akarják megtenni hogy magukra költsék a saját pénzüket, így arra irigykednek és szólogatnak be aki megteheti. Ennyire egyszerű
2019. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem irigység. Van egy ilyen embertípus, akinek fáj, ha más nem úgy éli az életét, ahogy ennek a típusnak tetszik. Kigúnyolja a kínai cipőt hordókat, beleugat, hogy mit eszel, mit iszol, mire költöd a saját pénzedet. Igazából nem tudnak magyarázatot adni a hülyeségeikre.
2019. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Irigységből vagy pedig ők hülyeségnek tartanak valamit és normálisan nem tudják érvekkel alátámasztani akkor jönnek ezzel elő, hogy pénzkidobás.

A BCAA elég drága ezért gondolom itt a fő ok az irigység lehet. Egyébként az én véleményem az, hogy sokat használ mert egy kemény edzés után nincs nincs annyira izomlázad persze érzed így is csak simán elviselhető kategória. Például egy jól sikerült lábedzés után lépcsőn alig bírsz menni a BCAA val pedig nem okoz gondot csak érzed az izmokat de a mozgásban nem korlátol.


Az is lehet, hogy a barátod full natural párti és ezért mondja ezt mert ők úgy gondolják, hogy károsak ezek.

Nem a fehérjékkel glutaminnal, BCAA val van a gond hanem mikor elkezdenek szteroidot szedni abból is mikor 3-4x es adagokat tolnak már de ez a profi kategóriára igaz mert valóban egy szint után már csak ezekkel tudnak fejlődni de itt jön a képmutatás része mikor ezeket tagadják és az egészséges életmódnak amit hirdetnek ellen mennek. Bár egy verseny felkészülés is már durván megterheli a szervezetet mert a brutális diéta amit tolnak az is a határokat feszegeti. Nem véletlenül van az, hogy némelyik még a nevét se tudja kimondani verseny előtt vagy nem tudják merre van a jobbra vagy a balra.

2019. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mert szeretnek a másikkal foglalkozni. Ezek a típusú emberek mindig a másikkal foglalkoznak maguk helyett. Rájuk lehet mondani hogy más szemében a szálkát is a magáéban a gerendát sem veszi észre. Semmi nem jó nekik amit a másik tesz vagy mond Ők mindent mindenkinél jobban tudnak és persze csak az a jó amit Ők csinálnak. És ehhez hozzá tartozik hogy csak az a fontos amit ők megvásárolnak. (például ha Ők napi két csomag cigit elszívnak az természetes mert nekik jár de ha te elmondod nekik hogy vettél egy pár cipőt 25 e-ért már ki vannak akadva hogy hú ilyen sokat költöttél magadra?

Pedig ők 1 hét alatt elszívják az árát. Mindig a másik tárcájába turkálnak. Két lehetőség van velük kapcsolatba, vagy direkt idegesíteni őket hogy ezt v. azt vettem. Vagy semmit nem közölni velük hogy mire mennyit költesz.

2019. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Irigység, más értékrend.

Vagy nincs pénze, nem engedhetne meg magának ilyen egyértelműen értelmetlen pénzkidobást. Esetleg olyan spórolós a mentalitása, hogy ez nem fér bele neki.

Esetleg olyan értékrendje van, amiben a pénz értelmetlen elszórása más dolgokra elfogadott a tiédre nem.

2019. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Mert mindenki azt hiszi, hogy ő azt a pénzt jobban el tudná költeni, de igazából mindenki arra költ, ami neki fontos.

Nekem értelmetlen hangszerre vagy videójátékra sokat költeni, másnak meg értelmetlen az, hogy kiegészítőkre költsön annyit, mint én.Más nem eszik éttermekben, de Chanel rúzst vesz, én meg nem használok rúzst, de szeretek eljárni vacsorázni a barátaimmal. Mindenkinek más a fontos, és normális keretek között, azt csinál a pénzével, mait nem szégyell.


Egyszerűen csak mindenki okosabb akar lenni a másiknál pénzügyi dolgokban, és sokaknak fáj, ha mások úgy élik az életüket, ahogy akarják.

2019. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!