Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem túlzás 700mill...

Zsoltmester kérdése:

Szerintetek nem túlzás 700milliót gyűjteni?

Figyelt kérdés
Ennyi pénzből sok egészséges ember életkörülményén lehetne javìtani, ha 10 emberén már akkor is több értelme van, vagy ha vesznek 25 db lélegesztetőgépet vagy 14 mentőautót akkoris sokkal több emberen segìtene ez az összeg. Tényleg okos dolog 1 emberre ennyit áldozni?
2019. szept. 22. 20:53
1 2 3 4 5
 31/48 Andizsuzsi ***** válasza:
62%

"Egyébként nem fog a busz után szaladni soha"


Szerinted az az ember, aki nem tud a busz után szaladni, nem lehet értékes?

2019. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
De.
2019. szept. 23. 17:20
 33/48 anonim ***** válasza:
28%
Feltételezem nincs gyereked, családod.
2019. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Mintha jelentene az bármit is, miközben rengetegen lesz.rják a saját családjukat Meg nem törődnek a saját gyerekeikkel, De ha nekem nincs gyerekem akkor már fogalmam sem lehet ezekről a dolgokról és ezzel meg is vagyok cáfolva ugye? 😁


És még én gondolkodom sarkosan...

2019. szept. 23. 18:56
 35/48 anonim ***** válasza:
31%

Miért vagy ilyen zaklatott? :D

Igen, ha nincs gyereked nem tudhatod milyen ez. Vannak ilyen dolgok amiket meg kell tapasztalni, nem lehet elmesélni vagy olvasni róla.

2019. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Mit nem tudhatok?
2019. szept. 24. 02:56
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen érzés amikor beteg a gyereked és mit tennél meg, hogy rendbe jöjjön.
2019. szept. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Ha ezt így gondolod akkor pszichopata vagy, azok képtelenek együtt érezni másokkal. A kérdésem viszont nem arról szól hogy én mit tennék meg, hanem arról hogy közel egymilliárd forintot költenek az emberek valamire ami nem fog helyre jönni, viszont nagyon sok mindent helyre lehetne hozni belőle. Attól még hogy sok embert vakít el az ösztönszerű sajnálat még nem jelenti azt hogy együtt éreznek és hogy tisztán látnak. Nem mindenki érez együtt aki ad bele pénzt, és nem mindenki ad bele pénzt aki együtt érez. De nem értem hogy miért rólam beszélünk, a kérdés nem rólam szól meg ez az ügy nem rólam szól.
2019. szept. 24. 08:31
 39/48 anonim ***** válasza:
75%

Oké, akkor mégegyszer. Együttérezhetsz, de igazán akkor tudod átérezni vagy van gyereked, vagy voltál hasonló helyzetben, vagy van beteg csalátagod.

Egy vak ember is elmesélheti, hogy milyen vaknak lenni, te el is képzelheted, de valóban átérezni csak akkor tudod, ha te is megvakulsz. Érted már?


Azért adnak bele az emberek pénzt többnyire, mert együttéreznek a családdal, együttéreznek a kisgyerekkel, ha belegondolnak,

hogy mi lenne, ha a saját családjukkal, gyerekükkel történne hasonló, hogy cselekednének. Az ösztön pont nem ezt diktálja.

Az állatok az élteképtelen utódot elpusztítják. Ahogy írtad is korábban. Ösztönből, mert nem érdemes gondozni, mert az életképes maradjon életben. Ők nem sajnálkoznak és nem érzelgősködnek.

Az ember igen, mert nem ösztönből hanem érzelemből cselekszik.

És ezzel meg is válaszoltam a kérdésed, ha pedig még midnig nem érted, akkor nem én vagyok a pszichopata.

2019. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Kattints bármilyen magyar ismert emberre vagy celebre, nézd meg a követői számát és szorozd meg 1500 Ft-tal. Ennyit költenek ugyanis minimum szinten átlagosan az emberek "szórakozásra" azaz, bármilyen termékre vagy szolgáltatásra amit csak azok miatt vesznek meg, akiket követnek/elismernek/kedvelnek. Nem használati termékekre, hanem eseményekre és olyan kiadványokra amin az a személy szerepel. Csak és kizárólag amiatt. 700 millió neked sok, meg nekem sok, meg a kisfiú szüleinek, másoknak meg éves bevétel. Ha be akarnád osztani mindenki pénzét, légyszi kezd azokkal, akik kokainra meg qvákra költik. Engem az sem zavarna ha vennél egy íjat és beköltöznél az erdőbe nyílvesszőt faragni, lehet egyszer csatlakoznék is.
2019. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!