Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen egy tökélet...

Szerintetek milyen egy tökéletes lány külsőleg/belsőleg?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik Grimm mesét keresd meg. Nagyon szépen meg szokták filmesíteni, csodálatosan szép, fiatal teremtésekkel, de rajzfilmen is király. Ők a tökéletesek, aból is a pozitív karakterek, és kívül-belül.
2019. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
süketnéma és amputált
2019. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Külső: világos, keskeny, szép arc, bociszemek, félhosszú barnás csillogó haj, karcsú alkatú. Belső: jószívű, önzetlen, megértő, elfogadó, mosolygós, tiszta, hűséges.
2019. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2019. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Külsőleg igazából csak az arc a fontos szerintem, személy szerint a tökéletes nekem az aki visszafogottabb, szóval nem ez a magamutogató fajta lány akinek segge melle kint van, és ad magára ahol csak tud, az inkább hátrány.. Külsőre szerintem ennyi elég is.

Belsőre, legyen elfogadó, ne járjon bulikba, legyen hűséges aranyos és kedves velem, feltétel nélkül álljon ki mellettem ha megszeret, legyen bújós, ilyenek.. Valami ilyesmi lehet a tökéletes, nekem :)

Csak kár hogy 18 éve csak keresem de nem találom sehol az ilyen lányokat :C

18f

2019. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Külsőleg:láthatatlan

Belsőleg :nem létezik vagy ha igen, akkor csak idézőjelek között tökéletes

2019. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenkinek más az elvárása.
2019. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!