Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amit megbántatok? Apró,...

Mi az amit megbántatok? Apró, jelentéktelen, hibás döntésre gondolok, ami nagy hatással volt az életetekre. (Inkább huszonévesek válaszaira vagyok kíváncsi. )

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem, meg persze ki tudja, miből lehet tanulni :)

Én:

-Hogy középsuliban megnövesztettem a hajam.

-Kirúgtak vizsgáról, és hazamentem ahelyett hogy tiltakoztam volna.

-Pincét építettem a házam alá.


2018. dec. 20. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bánom leginkább, hogy hülyét csináltam magamból egy lány miatt, aki le se szar engem.
2018. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

-Vettem egy VW Caddy kisteherautót

-300.000 km gyorhajtás után a múlt héten megkaptam az első harmincezres büntit

-Elutasítottam pár lányt a vallásom miatt

-Kimentem USA-ba a tesóm kedvéért

2018. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fiatalon elidegenítettem magam mellől lányokat akik bírtak engem. Most meg évek óta nincs senkim miközben mindenki házasodik és boldog kapcsolatban él.


Nem mentem be egyetemi előadásokra, nem tanultam, játszottam. Apró lusta döntések, aztán nem is haladtam az egyetemmel.


Nem hagytam ott az egyetemet. Feladni nem akartam, de nem is érdekelt annyira, hogy hajtsak, belefásultam és ez csak rontott a helyzeten. Utólag rögtön hagynám és keresnék más irányt.


Rendszeresen hülyét csináltam magamból egész életemben apró elszólásokkal amik alapvetően változtatták meg 1-1 ember hozzáállását hozzám.

2018. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tul sokat stresszeltem a gimin es a jegyeken

Nem leptem ki eleg koran egy rossz kapcsolatbol

IDIOTAT csinaltam magambol az egesz osztaly elott egy fiu miatt (elso szerelem) majd 5 ev utan ISMET 🤦🏼‍♀️ futottam utana

hittem a “legjobb”baratsagban.. a lanyok kamusok

nem leptem le amikor megcsaltak

nem leptem le amikor mar az elejen ereztem hogy toxikus a kapcsolat

tindereztem

nem tanultam nemetre gimi alatt pedig az az egyetlen aminek haszna lett volna

elhittem hogy az egyetem jo lesz sok uj barattal es masok lesznek az emberek

vettem egy cicat (nem alltam keszen a felelossegre es most teher de gondjat viselem rendesen)

nem mondtam igazat az orvosnak

nagyjabol minden amit eddig tettem eletemben

2018. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért rúgtak ki a vizsgádról?


Egyébként nekem pl. az, hogy középsuliban maradtam plusz 1 évet szakmát tanulni és mondták, hogy kapunk majd ösztöndíjat, attól függően, hogy milyen volt a 12. év végi eredményünk. Ha 4,5 felett lett volna az átlagom, 50 ezret kaptam volna havonta. Elhatároztam, hogy tanulni fogok, de végül mégis lusta voltam és annyira elszartam a jegyeimet, hogy az év végi átlagom kb. 3,4 lett azt hiszem (mondjuk más kérdés, hogy a szakmánkhoz rohadtul semmi köze nem volt a tantárgyaink minimum 80%-ának..), így a legkisebb összegű ösztöndíjat kaptam (20.000 ft-ot..). Ráadásul csak egy tizednyit kellett volna javítanom legalább a 30.000-hez, szóval ez is idegesített..

Ha úgy vesszük, ez is nagy hatással volt az életemre. Pl. már régóta tervezem, hogy megműttetem az orromat, mert nagyon ronda, és lehet, ha tanultam volna és megkaptam volna az 50 ezres ösztöndíjat és minden hónapban félrerakom, már kigyűlt volna annyi, hogy megműttethessem.


Aztán volt egy fiú osztálytársam, akinek azt hiszem, tetszettem, de akkor még az érzés nem volt kölcsönös. Haverok voltunk mellesleg. Aztán csúnyán összevesztünk valamin és hónapokig nem szóltunk egymáshoz, aztán végül "kibékültünk", de úgy éreztem, elhidegültünk egymástól és most már egyre inkább azt érezteti velem, hogy utál, ha én nem megyek oda hozzá beszélgetni, egymáshoz se szólunk, stb. És ironikus módon azt hiszem, szerelmes lettem belé.

20l

2018. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

-Vissza húzódó vagyok, soha sem szereztem rendes barátokat.

-Vissza utasítottam 4 lányt is akikkel járhattam volna, mert féltem, hülye voltam.

-Vissza utasítottam egy jó diák melót.

-Többször egyedül szilvesztereztem tizen éves koromban, ez most is lehet hogy így lesz.

-Nem töltöttem elég időd a nővéremmel.

Stb..

20F

2018. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és gimiben nem tanultam a németet aminek lett volna értelme is helyette a sok hülyeséget tanultam meg.
2018. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Egyszeri tettek nincsenek, inkább az, ahogyan viselkedtem és hozzáálltam a világhoz (huzamosabb időn át). Általános felsőben kötelességemnek éreztem az osztály szórakoztatását még azon az áron is, hogy begyűjtöttem egy rakás intőt minden tanév végére, azt hittem, más erényem nincs. Gimi első (és talán második...?) évében meg rohadt okosnak éreztem magam, egyenesen felsőbbrendűnek, és megvetettem majdhogynem az összes embert saját magam körül. Persze azóta kinőttem ezekből.

20/L

2018. dec. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, aki ordas nagy hülyét csinált magából egy lány miatt...

Azért sorolom ide, mert nem hiszem, hogy tanultam ebből.


Ehelyett marad a kételkedés, hogy akkor bízhatunk-e bárkiben is, és szerethetünk feltétel nélkül, vagy mindenki "rossz ember" lesz egyszercsak...

2018. dec. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Felvállaltam egy képzést érzelmi alapon. Rossz dolgokat tettem méregből. Sorozatos rossz döntéseim vannak az élet számtalan területén. A berögzött szokásaimat nem tudom elhagyni.

Egy harmincon túli egyén...

2018. dec. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!