Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg én vagyok a hibás?

Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

25N vagyok a párom 29 éves 4 éve vagyunk együtt


Most tartjuk meg az esküvőnket szombaton szűk családi körben ami azt jelenti hogy a párom szülei és testvére és az én részemről csak a testvérem


Erre párom húga elkezdett velem feleselni hogy én hogy képzelem azt, hogy a barátja nem kapott meghîvot meg,hogy ő csak a barátját akarja elhívni , miért olyan nehéz ez nekem


Kezdjük ott az én esküvőm én döntök arról kivel szeretném megosztani ezt a csodás napot el is lett mondva a kedves hugicának de mintha a falnak beszélnèk


Engem nem érdekel hogy a párom húgának a pasija nem jöhet nem is ismerem úgymond "idegeneket " nem akarok az esküvőmre


Párom arra kér hogy a húga pasija is hadd jöjjön

Meghogy a húgára minden szar rá lett hagyva minden szar meg lett neki engedve és hogy ő ezt nem érti meg

Húga 19 éves


Most tényleg ennyire baj hogy nem szeretném hogy ott legyen az esküvőn



2019. szept. 27. 01:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
Bocsi, de te mit szólnál ahhoz, ha a párodat meghívnák valahová, de kikötnék, hogy te nem mehetsz?
2019. szept. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonymousreview60 ***** válasza:
94%

Kérdező, ne engedj neki! Ti szűk családi körben egyeztetek meg a vőlegényeddel valamiért. Ezt kell betartani. A csaj meg csak 19. Nulla, azaz nulla az esélye, hogy ez a mostani fiúja lesz a férje. Csak villogni akar vele.

Az esküvő rólad és a férjedről szól. A többi csak rizsa, kellék, és ha neked nem okoz gondot, akkor hagyhatod úgy, hogy az másnak (is) tetszen. Ebbe beletartozik a szülői jelenlét is.


#11: A kritérium a család. Érteeem?

2019. szept. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
Szegény srácnak két ilyen p/csa jutott egy családba...
2019. szept. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Nos, kérdező, te a leendő sogórnőd stílusát nem bírod. A leírásod alapján hisztis, elkényeztetett. Tény, hogy túl sokat nyafog az esküvotőkön olyan dolgokon,amibe neki nincs beleszólása (kaja, virág, mobilhasználat). En az ilyen jellegű nyafogásait ignorálnám. Mióta van együtt a pasijával? Ha csak pár hetes "kapcsolatról" van szó, én biztis nem hívnám meg szűk családi körbe. Akkor sem, ha a családnak még egyaltalán nem mutatta be. Én hajlok afelé, hogy a pasit egyáltalán nem hívnám meg. Vadidegenre nincs szükség efy szűkkürő esküvőn, főleg egy olyan vadidegenre, aki lehet, hogy pár hét múlva már egy másik csajjal enyeleg, és hugica csak szidáskor fogja felemlegetni. A szűkkürő családi esküvő a családtagoknak szól. Hugica pár hetes átmeneti pasija nem ide tartozik. Én megmondanám hugicának, hogy csak ő van meghívva, mint családtag. De ha ez neki gond, akkor nem kell eljöjjön.
2019. szept. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
#11: "Bocsi, de te mit szólnál ahhoz, ha a párodat meghívnák valahová, de kikötnék, hogy te nem mehetsz?" Hát ez evidencia. Megkérdezném, miért nem, és ha nem férnék bele a meghívandók kategóriájába, akkor azt tudomásul venném. Ha csak én lennék kizárva, akkor elgondolkoznék, mivel vívtam ezt ki.
2019. szept. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Azért nehogy már a farok csóválja a kutyát. Kedves hugicának meg lehet mondani, hogy ha nem fejezi be a hisztit, akkor az ő meghívása is vissza lesz szépen vonva.
2019. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló

Nem tudom ki írt de a válaszom igen volt rá példa


A barátom kollégája tavaly nyáron meghívta őt az esküvőre engem nem

Ő kapott csak meghívott nem csináltam belőle cirkuszt

Ő kollégája ő esküvője volt

Én hiába voltam a párom barátnője a kollégának csak egy idegen!

2019. szept. 27. 14:46
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

“A barátom kollégája tavaly nyáron meghívta őt az esküvőre engem nem

Ő kapott csak meghívott nem csináltam belőle cirkuszt

Ő kollégája ő esküvője volt

Én hiába voltam a párom barátnője a kollégának csak egy idegen!”


Hallod, hol ugyanaz már a kollégádat elhívni egyedül, vagy a saját kishúgod fiúját kitiltani az esküvődről, csak mert a menyasszony ideggyenge?

2019. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
18-as Ha a menyasszony ezt a barátot életében nem látta, akkor azért ki lehet jelenteni, hogy nem családtag!
2019. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
92%

19-es vagyok, rájöttem szombat van..

Szép esküvőt, és sok boldogságot!

2019. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!