Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyi mentális beteg...

Tényleg ennyi mentális beteg van a társadalomban?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a kategóriákat, és döbbenet mennyi van. Elkezdtem az életben is tudatosan figyelni az embereket.

Megdöbbentő mennyi lelkisérült, vagy mentális beteg van.

Jól látom, vagy csak én vagyok erre kihegyezve nagyon?



2019. szept. 27. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan?
2019. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos. Talán a felpörgetett élet és a túlzott elvárások miatt van, vagy van vmi az élelmiszerekben. Más betegségek is gyakoribbak.
2019. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Pl magukban beszélnek... lelksérültek, agresszívak, valamitől függők, stb.

A legújabb pánikbetegség tünet a "klímaszorongás".

2019. szept. 27. 14:52
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

"A legújabb pánikbetegség tünet a "klímaszorongás"."

Te is láttad az a kérdést,hogy a kérdező klímaszorongás miatt nem akar bemenni dolgozni? Hihetetlen,hogy mit ki nem találnak.

2019. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2019. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen láttam.

Meg olvastam még párat, rengeteg a szorongás, az agresszió, stb. De arra gondoltam, hogy itt ugye ömlesztve van ez... de a való életben is ugyanezt tapasztalom.

2019. szept. 27. 15:15
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Itt csak pàr beteg ember van akik egész nap kérdéseket irogatnak ki. Szóval amiket làtsz itt kérdéseket, azokat ugyanazok az emberek teszik fel.
2019. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

Egyáltalán nem ritka a mai világban, hogy valakinek legyen egy mentális betegsége, vagy "legalább" személyiségzavara. A legalább szót ebben az esetben kéretik jól érteni.

2019. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Könyvtárban dolgozom, és beszélgettünk pedagógusokkal, akik azt mondták, hogy egy kb. 25 fős osztálynak a háromnegyede lelkibeteg, viselkedészavaros és pszichológushoz járnak a gyerekek.

Az egyik tanárnő azt is elmondta, hogy az osztályban a nem roma gyerekek sokkal agresszívabbak.


Igen, kérdező és sajnos egyre fiatalabban, mivel a szülők nem foglalkoznak a gyerekekkel, 1-2 éves pici gyerek kezébe odaadják az okostelefont, tabletet, hogy a gyerek csendbe maradjon. Pedig ezek az eszközök rengeteg káros sugárzást bocsátanak ki.

A felnőttek meg egyre jobban idegbeteg módon viselkednek, stresszes az egész életük.


Hazánk az egyik legbetegebb és legboldogtalanabb nemzete.

2019. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én látom így... Nem akartam kitérni erre mert nagyon érzékeny téma... de.. én is látom a gyerekeken. :/
2019. szept. 27. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!