Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozza a hangulat ingadozás...

Mi okozza a hangulat ingadozásokat?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,ezek 15 évesen kezdődtek el legalábbis úgy emlékszem.A nap egyik felében jól vagyok tervezem és tervezem hogy mit fogok tenni aznap.Ez megy mondjuk reggel 6 órától délután négyig aztán felváltja a "dögöljön meg mindenki,megfogok ölni minden nyomorultat"érzés néha társul hozzá a halálvágy is.Aztán mondjuk délután négy órától este 9 óráig ez a hangulat áll fent majd átvált motiváltságba esetleg teljes ürességbe.Amikor iskolába vagyok akkor nagyjából úgy rendben vagyok habár nehezen viselem el az embereket úgy általában is.Általában akkor nem jelentkezik még ha van valami társasságom amire vágyok is,de egy idő után ráunok a másikra.
2019. szept. 28. 21:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem hormonális fogamzásgátlótól voltak ilyen tüneteim... Ahogy abbahagytam, normalizálódott a helyzet
2019. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Az nem fog menni. És mire rájössz, már annyira roncs leszel, hogy senki más se tud már rajtad segíteni. Szakember se.

A te döntésed.

Viszont ez az oldal alkalmatlan arra, hogy a segítségedre legyen.

2019. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Én önerőmből akarok valahogy segíteni magamon."


Akkor nem írnál ide kérdést.

2019. szept. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy tudok önerőmből segíteni magamon,reggelente pókerarc és indul a nap.
2019. szept. 29. 13:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Az nem segítség. Az szőnyeg alá söprés. Azzal csak idővel rosszabb lesz. Tapasztalatból beszélek.


A szakorvos se úgy segít, hogy nesze itt egy tabi és minden szuper lesz.

Egy fenét!

Tabival (ha jól van belőve az adag - ha nincs, vissza kell menni az orvoshoz) annyit lehet elérni, hogy az ember so so képes legyen ellátni a napi dolgait. De eközben neki magának is kell dolgoznia magában az ügyön. Szemléletmód váltás, életmód váltás, akár étrend váltás is. Meg beszélgetni a dokival, aki tudja hogy kell a rizsa és a panasz közül kiszűrni a tüneteket, meglátja az érzelmi és fizikai reakciók közt az összefüggést, rá tudja vezetni a pácienst a problémák gyökereire, de helyette nem tudja őket megoldani. Azt a betegnek kell. Segíteni tud benne, de teljesen egyedül nem tud csodát tenni.

Ezért lenne jó tudni, hogy akarod e egyáltalán. Mert ugye aki nem akarja, annak nem lehet segíteni.

Ha neked jó így, akkor élj így. Ha viszont tényleg felismerted, hogy ez neked (főleg neked de nem kizárólag csak neked) rossz, akkor viszont szakember. Nem kell ahhoz menni feltétlen, aki a gyógyszereid írja fel, anno velem se foglalkozott a pszichiáter. Itt a bogyód, következő!

De vannak rendes, normális orvosok is, akik tényleg segíteni akarnak. Egy ilyet kéne keresned. Ha és amennyiben tényleg komolyan ki akarsz jönni ebből. Első sorban a fejben van a baj. És azzal csakis te tudsz mit kezdeni.

Vagy hagyod az érzéseidnek, hogy uraljanak vagy megtanulod irányítani őket.

2019. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én próbálok mindent racionálisan megközelíteni,hogyha valaki beszól valamit nem sért meg mert azok csak szavak,a tettek beszéljenek engem nem lehet szavakkal megkárosítani.Szokásommá vált gondolkodni mielőtt megszólalok,az nem jó ha az érzelmek dominálnak.
2019. szept. 29. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!