Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha NAGYON felek a...

Mit tegyek ha NAGYON felek a poloskaktol?

Figyelt kérdés
Ha az iskolaban latok egyet vagy ilyen jellegu helyeken nem zavar. De a sajat hazamat magamra is tudnam gyujtani toluk. Ha meglatok egyet raz a hideg, mindent fellokve menekulok, es segitsegert kiabalok. Altalaban anya veszi le oket, de eleg sok van. Mit tegyek? Hogyan gyozzem le a felelmem? Valaki tud tanacsot adni? Ilyen rettegesben nem elhetem az eletem! Semmitol nem felek, csak toluk.

2019. szept. 30. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%
A Feketeszínű Chemotox hat rájuk az megöli őket énis félek tőlük de lefújom párszor Chemotoxal és meghalnak.
2019. okt. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%

Én is rosszul vagyok tőle, ha bekerül egy 🤢


Mondjuk az én félelmemnek szimplán a szaguk az oka. Tudom, hogy nem tud csípni, sem bántani, de egyszerűen semmit se tudok vele kezdeni, mert a spray nem öli meg, ha pedig agyonnyomom, akkor irtózatosan büdös lesz.


Egyszer itt benn a lakásban a hajamba szállt egy, gyorsan reflexből agyoncsaptam, de olyan intenzíven bebüdösítette a hajamat, hogy konkrétan elhánytam magam az undortól, és vagy 3x átmostan a hajam, mire kiment a szag teljesen.


Na én azóta félek tőlük, rettegek h rám szállnak és újra rám engedik a bűzüket. Főleg ha utcán vagy buszon fordulna elő, az nagyon ciki lenne.


Ezen kívül semmilyen állattal nem vagyok hajlandó megosztani az otthonomat, aminek 4-nél több lába van. Ami ennek ellenére bekerül, az halott.

2019. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
Én is szintugy rettegek tölük és egy 1 métere fogóval kihajitom a pipiknek
2020. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!