Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne legyek ilyen bocs,...

Hogy ne legyek ilyen bocs, hogy élek?

Figyelt kérdés
Elég szegény háttérből jövök és ráadásul volt egy exem, aki folyton megalázott (dobtam, de nem elég korán). Nagyon röviden ennyi a sztori. Azóta összeszedtem magam, teljesen magamtól lett pár üzletem, ha önbizalmat próbálok növelni, próbálok ilyenekre koncentrálni, de mégis sokszor(legtöbbször) meghunyászkodok helyzetekbe, akár egy boltban fizetésnél, vagy gondoljatok bármiféle mindennapi helyzetekre. Vagy akár egy repülőn, ahol a sztyuik tényleg "extra kedvesek" de én ott is kb. elnézést kérek még azért is, hogy pénzt adok nekik/fogyasztok valamit... :D Le lehet ezt a fajta viselkedést valahogy vetkőzni?
2019. okt. 1. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egód játszik veled és a gondolataid önmagadról. Valószínűleg azonosulsz és ismételgeted a múltbéli sztorid az elmédben és így vált ki automatikus testi reakciót.Engedd el az önbántalmazást és engedd meg magadnak amit szeretnél.
2019. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, sorry hogy én is élek.
2019. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mit jelent az, hogy lett pár üzleted?
2020. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs én is, hogy élek
2020. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Úgy értve, hogy vállalkoztam ami szerencsére sikeres lett.
2020. okt. 27. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Akkor inkább a vállalkozásiddal foglalkozzál, oda központosítsad a gondolataidat.
2020. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!