Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veletek is olyan...

Volt már veletek is olyan hogy az akiben biztatok es azt hittetek barátok vagytok kiderult hogy elarult es vegig csak rosszat akart?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, és ez egy fájó pont az életemben.
2019. okt. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egy.
2019. okt. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, többször is előfordult már.
2019. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már egy éve történt velem es nem igazan tudom tultenni magam rajta
2019. okt. 5. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont most vagyok ilyen helyzetben.

Azt nem hiszem, hogy az illető végig tudatosan rosszat akart volna, és direkt ezért hülyített, azt viszont igen, hogy egy nulla empátiával rendelkező, nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő nő, aki csodálókkal akarja körülvenni magát, aztán amikor rájuk un, eldobja őket. Sajnos én is belesétáltam a hálójába, nehéz volt észrevenni, mibe keveredtem, de sokat segített, amikor kiderült, hogy másokkal is hasonlót játszik.

Sajnos pedagógus, tanítja a gyerekemet (nem onnan az ismeretség, véletlen), csak remélni tudom, hogy benne nem tesz majd nagy kárt.

2019. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Mo.-n ez is trendi jelenség.
2019. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!