Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szerelmes lettem egy...

Nagyon szerelmes lettem egy lányba de a legjobb barátom kell neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régebbtől ismerem ezt a lányt de soha nem akartam tőle semmi komolyabbat és nem is nagyon beszéltünk. Kb 3 hete változott meg mikor egy közös házibuliba kerültünk ahova a 2 legjobb barátommal mentem. Sokat hülyéskedtünk és miután elmentem onnan el is kezdtünk irkálni. Sok mindent elmondott nekem és én is neki de már mikor mentünk a házibuliba akkor tudtam hogy a barátom kell neki. A bárátom nem akar tőle semmi komolyat de néha mikor felhív a lány (amit néha szokott) szoktak hülyéskedni hogy hogy vagy szerelmem stb. Ez rosszul esik de nem haragszok egyikükre sem. Egyik se tudja hogy többet érzek a lány iránt de ez remélem így is marad. Észre vettem hogy nem nagyon tetszek a lánynak és sokszor szokott arról írni hogy rossz kedve van mert hiányzik neki a barátom meg ilyenek. Már régebben is depressziós voltam és mindig kedv ingadozásom volt egyik pillanatról a másikra. Van hogy haza jövök és elkap a sírás. Nemrég elkezdtem magamnak ártani (self harming- nem tudom rendesen magyarul) kb 5 cigit kioltottam a kezemen és nem nem azért csinálom mert menő lenne hanem azért mert élvezem, legalább így valahogy kitudom adni az "idegem" úgy hogy nem ártok senkinek és nem is tudja meg senki hogy miatta van. Nagyon szeretem a lányt de soha nem mondanám meg neki mert tudom hogy nem akarna tőlem semmit és azt se akarom hogy a barátaim tudják.(a legjobbak) Azért nem akarom hogy tudja mert félek hogy ez a "kapcsolat" is kárba vészne ez miatt. Nagyon elveszett vagyok és azon gondolkoztam hogy pszichológushoz megyek mert már nem birom. Eddig is nagyon kevésnek ériztem magam de így egy semminek érzem magam. Már komolyabb dolgok is eszembe jutottak (gondolom tudjátok mire gondolok) de ezt soha nem tenném meg mert tudom hogy vannak akik szeretnek. Ti mit csinálnátok?

2019. okt. 6. 00:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló, jó a szamár is effektus...
2019. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak az agyadat húzza. Húzd meg, aztán dobd!
2019. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kb 2 vagy 3 hétig nem irkáltunk de azóta írt hogy hiányzok neki nem akar elveszíteni és sajnálja hogy nem lehet köztünk már semmi olyasmi mert többet érzek.(lol?) stb. A 3 hét alatt jobb lett minden nem volt annyiszor rossz kedvem de azóta ugyan olyan minden mint régen. Már elfogadtam hogy nem akar semmi mást csak barátságot de mégis nagyon rossz. Tudja hogy érzek de mégis olyanokat irkál hogy boyfriend material vagyok stb és hogy nagyon szerencsés lesz a barátnőm. Ez az egyetlen csesz fel hogy ilyeneket irkál. Egyszer találkoztam vele a 3 hét alatt és elkezdett könnyezni a karjaim közt. Azt is tudom hogy komolyan fontos vagyok neki mert egyik közös ismerősünkkel irkált rólam és voltak ott olyan dolgok amiből kitudtam szedni hogy nem csak bolondít hanem szeret csak nem úgy ahogy én akarnám. Nem tudom elég erős vagyok e ahhoz hogy megint megszakítsam vele a kapcsolatot
2019. nov. 4. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!