Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket ghostingoltak már? Mi...

Titeket ghostingoltak már? Mi volt a történetetek?

Figyelt kérdés

Ghosting= minden ok nélkül való eltűnés , válaszok nélkül hagyva a másikat, pedig látszólag minden működött. Mit gondoltok erről a fajta viselkedésről? Miért teszik ezt az emberek?

Sajnos beleestem én is, nagyon szenvedek tőle, nem értem mi volt a baj, ami miatt ezt érdemeltem.



#randi #válaszok nélkül
2019. okt. 6. 11:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
En annak a pszichologiàjàt nem èrtem, hogy tökèletes kapcsolatbol miert lépnek ki, vagy mièrt csaljàk a masikat ok nelkül.
2019. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

Miért hiszed azt, hogy a szex a hiánya miatt történt? Utalt rá, hogy le akar veled feküdni?


Bármi más oka is lehet. Rájött, hogy valamiért mégsem te vagy az igazi számára. Ennyi az egész.


Ne akarj mindenféleképpen okot rá. Elment? Elment. Lépj túl ezen. Ne agyalj ezen.


A kérdésre válaszolva: igen. Nem volt már érdekes, amiről beszéltünk.

Eltért a véleményünk. Sok dologról.

2019. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én csináltam, visszakézből leutánozta az egész viselkedésem, nagyon rosszul esett, amikor én is levegőnek lettem nézve a semmiből, de nem bántam meg. Okkal csinál ilyeneket az ember, hagyni kell, nem kell megpróbálni visszacsinálni.
2019. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

75% igen volt, rammaszott konkretan en pedig mondtam hogy meg nem akarom. “Miert hisz olyan sokszor talalkoztunk mar” (nagyjabol negyszer)

Volt petting, de tobb nem, es akkor mondtam el hogy nekem az elso lenne es meg ido kell nekem...szerintem itt volt a gond hogy nem mondtam neki, de azt gondoltam hogy megtudjuk beszelni es megerti akkor is ha nem elotte mondom. Hat nem ertette meg...

2019. dec. 29. 22:57
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

Tindereztem régen így van pár eset.


Pl.:

Budapestiként egy Pécsi lánnyal randiztam, amikor feljött a fővárosba. Nagyon jól sikerült a randi, egymásnak estünk és az este végén elég jól váltunk el.


Majd az ezt követő napokon messengeren beszéltünk, 1x felhívtam és úgy beszéltünk kb 1 órát.


Majd mondta hogy neki kicsit nagy a távolság, komolyat nem keres, most elfoglalt stb... magyarul kicsit arra célzott hogy legyek a "Budapesti szórakozó pajtása" és nagyon több nem, viszont én komolyabbat kerestem, ami elmondtam neki.


Ezek után párszor beszéltünk, majd egyszer csak nem válaszolt arra amit írtam.


Ezt követően írtam neki egy olyasmit, hogy "X időben Pécs mellett fogok elhaladni. Ha van kedved találkozhatnánk". Látta, de erre sem válaszolt. Azóta nem keresem.


Pl.:

Volt olyan eset is hogy napokon át tökéletesen kijöttünk messengeren. Találkoztunk és picit túlizgultam a dolgot, ezért enyhén szorongtam és egy visszafogott önmagamat mutattam, ami miatt nem volt igazán jó a randi. Meg persze kiderült hogy annyira nem vagyunk egymáshoz valóak.


Dél körül egy kávézóba mentünk, ennek ellenére megcsókoltam, mert úgy vettem ő is akarja.


Ekkor pár másodperc csók után arra gondoltam, hogy "Oké, lehet nem is sikerült olyan rosszul". Majd még 1x megcsókoltam és akkor is pozitív volt nagyan a visszajelzés, ami józanon első találkozáskor jónak számít.


Másnap kicsit távolságtartó volt pár napig. Majd egyik üzenetemre nem válaszolt már.

(Elég egyértelmű volt, hogy nem illünk össze)


Kb ennyi tartalmas ghostingolás jut eszembe, de persze tinderen rengetegszer előfordult és olyanokkal is akikkel rövid ideig beszéltem.


Szerintem ez tipikusan azt jelenti, hogy "Itt a vége, nem akarok tovább kommunikálni veled"

2020. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%

Igen, többször is. De nem lehetett egy kalap alatt kezelni mindet.

Volt olyan, amikor konkrétan semmi oka, előzménye nem volt a dolognak látszólag, ez a fajta volt a leg zavarba ejtőbb, de inkább bosszantott és felháboritott, mint hogy szenvedtem volna tőle. Azzal, hogy igy viselkedett az illető, már hitelét is vesztette...


Volt olyan, amikor már érezhetően végét járta a beszélgetés, majd egyszer csak megszakadt - ez különösebben nem viselt meg, bár egy elköszönéssel szebb lett volna lezárni, mint érdektelenül félbeszakitani a kontaktust


Aztán volt olyan, amikor pontosan értettem, hogy az ismerősöm milyen lelki folyamat, belső vivódás miatt döntött a kapcsolat megszakitása mellett. Ez fájt a legjobban, mert amúgy tudtam, hogy kölcsönösen kötődtünk egymáshoz. Amúgy ez itt történt meg a gyakorin múlt héten, de ahogy ismerem magamat, még évek múlva is eszembe fog jutni, mi lett volna, ha... Őt nagyon sajnálom, hiányolom, de ugyanakkor meg is értem emberikeg, szóval nem haragszom rá érte...


Aztán, természetesen volt olyan is, amikor én csesztem el, bunkó voltam, a másik fél meg besértődött. Ezt se vettem túlságosan magamra, mert bár részben az én hibám volt, mégsem szeretem a kicsinyes, megbocsátásra képtelen, haragtartó embereket, és én sem vagyok ilyen. Szóval, jobb is, ha egy ilyen "barátság" megszakad...


Olyan, hogy én szakitottam volna meg igy kappcsolatot, nem volt. Olyan volt, hogy visszaléptem ismerkedés közben, de mindig megindokoltam és elköszöntem előtte. Szerintem ennyit megérdemel minden ember.

2020. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
Ja, de van még egy tipusú eset, no az a "kedvencem". Amikor valamilyen hivatalos, vagy félhivatalos levelezés szakad meg ugyanigy, kvázi egy tárgyalás, egyeztetés, megbeszélés kellős közepén... Mikor első izben történt velem ilyen, azt hittem, elromlott az emailszolgáltatóm. Mikor már többedszerre, rájöttem, hogy manapság már bevett rutin az ilyesmi hivatalos levelezésekben is. Ami azért elég fura szerintem...
2020. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Egyszer kifogtam egy itteni trollt, ismerkedés kategóriábam, 20 percre lakott tőlem, teljesen jó fej volt, kb azonnal válaszolt.


Aztán egyik napról a másikra eltűnt, akkor az eredeti kérdés alatt azt kezdte el hazudozni, hogy én zaklatom őt, és 3 különböző profil ezt megerősítette, elkezdtek oltogatni privátban stb.

A válaszok kb egymás után érkeztek, szóval elég egyértelmű volt.


10+ éve gyakorizok, de egyszer én is bedőltem, van ez így :D

2022. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem randi, ismerkedés, hanem "barátság" terén történt, két olyan lánnyal, akikkel 5+ évet beszéltünk előtte egymással.

Még az egyik hazai, sztárokkal foglalkozó oldalon akadtunk egymásra, aztán éveken át beszéltünk, de extrém sokat. Az elején napi szinten órákat, majd gimi kezdetével egyre kevesebbet, egy ponton meg áttértünk Messenger-re. Nagyon hamar megvolt az összhang, személyes dolgokról is beszéltünk, és végtelenül kedvesek is voltak. És tényleg szinte mindenről beszéltünk, sosem volt egyoldalú a beszélgetés, ezért is ért hidegvízként, amikor egyszer csak láttamozták az üzenetet és többé nem írtak semmit sem, írhattam onnantól bármit is :c (nem ismerték egymást, de ugyanaz volt a séma mindkettejüknél)


Tudom, hogy a netes barátságok ritkán érik meg az 5 évet, szerencsésnek is éreztem magam, hogy nekünk sikerült is túllépni, de mégis bántott. Mármint.. szerintem többet is érdemeltem volna ennél, illetve azért mégis sok évről volt szó.. a tinikorunk nagyjáról.

22/L

2023. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egy srác ghostingolt még régen, akivel azt hittem, tök jó barátok vagyunk, sokat beszélgettünk, együtt játszottunk, lelkiztünk, stb. Aztán hónapokkal később visszaírt, vagy én írtam neki megint nem tudom, a lényeg hogy megkérdezte hogy akarok-e beszélgetni vele meg egy haverjával, én meg persze azt mondtam hogy igen, mert hiányzott a barátságunk. Erre bevett egy szerverre amiben volt egy másik tag is, és engem teljesen ignorálva beszélgettek. Gyakorlatilag így közölte, hogy egyáltalán nem kíváncsi rám, vannak neki más emberek is az életében. A mai napig felfordul a gyomrom ha eszembe jut, mert szerintem semmit nem tettem amivel ezt kiérdemeltem volna. Már jópár év telt el azóta, fogalmam sincs mi van vele.
2023. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!